Verslas

2013.02.14 10:40

Šiaulių bankas imasi mokėti „pensijų avansus“ Ūkio banke sąskaitas turėjusiems pensininkams (atnaujinta)

LRT.lt2013.02.14 10:40

Šiaulių bankas praneša, kad Ūkio banko klientams, kurių gaunamos pensijos užstrigo problemų patyrusiame banke, siūlo naują paslaugą – „pensijos avanso“ limitą, kuris gali siekti iki 300 litų ir yra suteikiamas iki kitos pensijos gavimo dienos.

Šiaulių bankas praneša, kad Ūkio banko klientams, kurių gaunamos pensijos užstrigo problemų patyrusiame banke, siūlo naują paslaugą – „pensijos avanso“ limitą, kuris gali siekti iki 300 litų ir yra suteikiamas iki kitos pensijos gavimo dienos.

Šią paslaugą Šiaulių bankas pradeda teikti trečiadienį nuo 13 val., teigiama banko pranešime.

„Pensijos avansas“ suteikiamas Šiaulių banko mokėjimo kortelės sąskaitoje. Mokėjimo kortelė išduodama nemokamai, jai netaikomas aptarnavimo mokestis. Šia paslauga gali pasinaudoti visi anksčiau Ūkio banke pensijas gaudavę asmenys, nusprendę jas persivesti į Šiaulių banką, ir iki š. m. balandžio 1 d. užpildę prašymus „Sodrai“, kuriuose nurodyta, kad kita pensija būtų pervedama į naujai atidarytą pensininko sąskaitą Šiaulių banke.

„Sudarydami patrauklias sąlygas ir atsisakydami komisinių mokesčių, stengiamės, kad pagalba senjorams, kurie gaudavo pensijas per Ūkio banką, būtų greita ir patogi iš kliento nereikalaujanti jokių papildomų išlaidų“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja Daiva Kiburienė.

Prašymus „Sodrai“ dėl senatvės pensijos pervedimo į Šiaulių banko sąskaitas galima užpildyti artimiausiame Šiaulių banko skyriuje. Pensija į Šiaulių banko mokėjimo kortelės sąskaitą bus pervedama iš karto jau kitą mėnesį, ir taip padengiamas gautas avansas. Atvykdami į Šiaulių banką, Ūkio banko klientai turi turėti pensininko pažymėjimą ir galiojantį asmens tapatybės dokumentą.

Jau nuo antradienio gyventojams, kurie naudojosi Ūkio banko mokėjimo kortelėmis, Šiaulių bankas nemokamai išduoda „Visa Electron“ ir „Maestro“ mokėjimo korteles, kad klientai ir toliau patogiai galėtų vykdyti įvairius atsiskaitymus. Šis pasiūlymas galioja iki kovo 12 d.

Siekdamas užtikrinti sklandų visų į Šiaulių banką besikreipiančių Ūkio banko klientų aptarnavimą, bankas prireikus planuoja ilginti savo skyrių darbo laiką.

Išsami informacija teikiama Šiaulių banko skyriuose, banko tinklapyje www.sb.lt  ir telefonu 8 700 55055.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt