Verslas

2020.06.08 12:12

Meras sako, kad Palangos verslininkai neverkia ir tikisi, kad sezoną išgelbės vietinis turizmas

Edvardas Kubilius, LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2020.06.08 12:12

Palangos meras sako, kad šis vasaros sezonas kurortui neturėtų būti toks prastas, kaip buvo galima manyti vos tik paskelbus karantiną. Šarūno Vaitkaus teigimu, viešbučiuose bei apartamentuose užsakymų jau yra iki rugsėjo. Be to, pasak mero, vis daugėja didžiųjų miestų gyventojų, kurie čia turi nekilnojamojo turto ir nevengia atvykti pailsėti.

Meras svarsto, kad sumažėjus užsienio turistų skaičiui kurorto išsigelbėjimu turėtų tapti vietiniai turistai, kurių šiemet atvykdavo jau per karantiną.

„Žmonės, kurie turėjo antrą nekilnojamą būstą, atvažiuodavo iš Vilniaus, Kauno ir kitų Lietuvos miestų ir čia leisdavo „karantininį“ laiką, ir žmonių mes tikrai nepasigedome, kad būtų sumažėję – priešingai. Matyt, žmonės supranta tą komfortą. Ir dabar, atsidarius viešbučiams, kaip tik kalbėjausi su verslininkais, tai jie sako, kad tikrai yra labai daug užsakymų“, – LRT RADIJUI sakė Š. Vaitkus.

Miesto meras sako, kad vasaromis besiskundžiančių Palangos verslininkų įvaizdis turėtų likti praeityje, mat pastaraisiais metais skųstis poilsiautojų skaičiumi kurortas negali.

„(...) Gal čia yra toks senas pasakymas, kad jie verkia. Ne, iš tiesų manau, kad neverkia. Todėl, kad jau, matyt, ketvirtą sezoną iš eilės tikrai negalima skųstis, kad nėra turistų, jų yra labai daug ir dėl gero oro, ir dėl Palangoje atsirandančios infrastruktūros žmonės plūsta, važiuoja ir tai yra džiugu“, – sakė Š. Vaitkus.

Karantinas Lietuvoje kol kas galioja iki birželio 16-osios. Sveikatos apsaugos ministro teigimu, jeigu sergamumo situacija drastiškai nesikeis, po šios datos jis gali būti nebepratęsiamas.

Parengė Ronaldas Galinis.

Populiariausi