Verslas

2020.05.26 11:13

„Novaturas“ persiorientuoja, nuo šiol siūlys įsigyti kelialapius poilsiui Lietuvoje

LRT.lt2020.05.26 11:13

Kelionių organizatorius „Novaturas“ nuo šiol savo klientams siūlo ir poilsį bei pažintines keliones Lietuvoje. Kaimyninėms šalims ir toliau švelninant ribojimus, greitu metu poilsiautojams tikimasi pasiūlyti ir atostogų kitose Baltijos bei aplinkinėse šalyse, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Kaip ir kitas keliones, atostogas Lietuvoje galima įsigyti tiesiogiai iš „Novaturo“ internetu arba per kelionių agentūrų tinklą.

Bendrovė siūlo poilsį viešbučiuose 7 šalies kurortuose – Palangoje, Birštone, Druskininkuose, Neringoje, Trakuose, Anykščiuose bei Pakruojyje.

„Novaturas“ taip pat parengė ir 8 pažintinių kelionių maršrutus Lietuvoje. Į šias keliones grupes lydės kelionių vadovai, o autobusų maršrutai drieksis po visą Lietuvą. Kelionės planuojamos nuo birželio pabaigos, jų metu bus užtikrintas keliautojų saugumas pagal galiojančias atsakingų institucijų higienos, prevencijos rekomendacijas.

Atostogų Lietuvoje asortimentą ketinama nuolat pildyti tiek viešbučiais, tiek naujais pažintinių kelionių maršrutais. Už poilsį Lietuvoje, kaip ir už keliones į užsienį, žmonės galės atsiskaityti išsimokėtinai arba kelionių kuponu, kurie kuponą yra pasirinkę kaip alternatyvą už dėl pandemijos neįvykusias keliones.