Verslas

2020.05.25 08:58

Koronavirusas patvirtintas 6-tam „Rimi“ darbuotojui, tačiau darbas padalinyje atnaujinamas

LRT.lt 2020.05.25 08:58

Testą dėl COVID19 atlikus daugumai prekybos tinklo „Rimi“ centrinės virtuvės darbuotojų ir gavus 99 neigiamus jų rezultatus, pirmadienį atnaujinamas šio gamybos padalinio darbas, rašoma pranešime.

Tyrimą dėl koronaviruso taip pat atliko dalis Žirmūnuose esančios „Rimi“ darbuotojų – 47-ių rezultatai neigiami, likę laukia testo laiko arba rezultato.

Prieš atnaujinant darbą, atlikta papildoma centrinės virtuvės ir jos prieigų dezinfekcija, peržiūrėti ir atnaujinti darbo organizavimo procesai siekiant, kad į darbą grįžtantys padalinio darbuotojai jaustųsi visiškai saugūs.

Iš viso „Rimi“ centrinėje virtuvėje dirba 126 darbuotojai, teigiamus koronaviruso testų rezultatus gavo 6 darbuotojai. Paskutinis patvirtintas vakar, sekmadienį. Susirgęs darbuotojas jokių simptomų nejautė, darbe paskutinį kartą lankėsi gegužės 15 d.

„Nors tą dieną, po pirmojo koronaviruso atvejo tarp centrinės virtuvės darbuotojų nustatymo, buvo pilnai dezinfekuotos jos patalpos, tam, kad šiandien grįžtantieji jaustųsi visiškai saugūs ir galėtų ramiai tęsti darbus, vakar, sekmadienį, dar kartą dezinfekuotas šis gamybos padalinys ir jo prieigos“, – rašoma pranešime.

Papildomai peržiūrėti centrinės virtuvės ir šalia veikiančio prekybos centro darbo bei poilsio grafikai tam, kad būtų užtikrinta, jog šių skirtingų „Rimi“ padalinių darbuotojų srautai yra visiškai atskirti ir neturi jokių tiesioginių kontaktų. Visi centrinės virtuvės darbuotojai į darbą grįš tik gavę neigiamus testų dėl koronaviruso rezultatus.