Naujienų srautas

Verslas2020.05.22 13:08

„Ryanair“ priklausanti oro linijų bendrovė „Laudamotion“ uždaro bazę Vienoje, atleidžia 300 darbuotojų

ELTA 2020.05.22 13:08

Airijos pigių skrydžių oro linijų bendrovei „Ryanair“ priklausanti „Laudamotion“ paskelbė uždarysianti savo pagrindinę bazę Vienoje, nes bendrovės darbuotojų profsąjunga nesutiko, kad „Laudamotion“ sumažintų atlyginimus darbuotojams dėl koronaviruso krizės.

„Laudamotion“ labai apgailestauja dėl daugiau nei 300 darbuotojų praradimo iš savo „Airbus A320“ komandos ir „Laudamotion“ A320 bazės Vienoje uždarymo nuo penktadienio, gegužės 29 d.“, – sakoma oro linijų bendrovės pranešime.

„Ryanair“ anksčiau grasino uždarysianti bazę, jei nepavyks pasiekti susitarimo dėl atlyginimų mažinimo su „Laudamotion“ darbuotojais Vienoje.

„Laudamotion“ turi dar tris mažesnes bazes – dvi Vokietijoje, Diuseldorfe ir Štutgarte, ir vieną Ispanijoje, Maljorkos Palmoje.

Austrijos transporto ir paslaugų sektorių darbuotojams atstovaujanti profsąjunga „Vida“ atsisakė pasirašyti sutartį, kuri numato mažesnius atlyginimus „Laudamotion“ darbuotojams.

Pasak profsąjungos, „Laudamotion“ siūlomas pradinis atlyginimas naujiems darbuotojams yra žemesnis nei Austrijos minimalus atlyginimas.

„Ryanair“ pirmadienį paskelbė, kad bendrovės metinis pelnas smarkiai smuko dėl koronaviruso pandemijos ir įvestų karantino apribojimų.

„Laudamotion“ įkūrė velionis „Formulės 1“ legenda Niki Lauda, o „Ryanair“ bendrovę įsigijo 2018 m.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi