Naujienų srautas

Verslas2020.05.22 12:56

„Air Baltic“ ir „Wizz Air“ kitą savaitę pradės skrydžius į Taliną ir Oslą

atnaujinta 15.58
LRT.lt, BNS 2020.05.22 12:56

Vyriausybei švelninant oro susisiekimo ribojimus, Latvijos oro bendrovė „Air Baltic“ ir Vengrijos „Wizz Air“ kitą savaitę numato skrydžius iš Vilniaus į Taliną ir Oslą.

„Air Baltic“ teigimu, skrydžiai į Taliną vyks nuo pirmadienio, o į Oslą – nuo ketvirtadienio.

„Wizz Air“ svetainėje matyti, kad skrydis iš Vilniaus į Oslą numatytas šį sekmadienį, tačiau jis, tikėtina, neįvyks, nes Vyriausybė skrydžius atnaujinti leido nuo pirmadienio – gegužės 25 dienos. „Wizz Air“ skrydis į Oslą turėtų įvykti kitą trečiadienį.

Šiuo metu jau atnaujinti reisai iš Vilniaus į Frankfurtą, kur skraidina Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“, bei Rygą, kur skraidina Latvijos bendrovė „Air Baltic“.

Atnaujina skrydžius iš Rygos į Amsterdamą, Hamburgą, Vieną ir Diuseldorfą

Gavusi specialų Latvijos Respublikos transporto ministerijos leidimą, „Air Baltic“ atnaujins tiesioginius skrydžius iš Rygos į Amsterdamą (gegužės 25 d.), Hamburgą (birželio 1 d.), Vieną (birželio 8 d.) ir Diuseldorfą (birželio 9 d.), rašoma pranešime.

„Svarbiausia yra keleivių, darbuotojų ir visuomenės sauga ir sveikata. Visiems mūsų keleiviams dabar suteikiama veido kaukė ir dezinfekuojančios servetėlės. Mūsų naujosios skrydžių operacijos atitinka valdžios institucijų pateiktas rekomendacijas “, – nurodė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Gegužės 18 d. „Air Baltic“ atnaujino skrydžius iš Rygos į Taliną ir Vilnių. Aviakompanija taip pat kasdien vykdo specialius skrydžius į Frankfurtą ir Oslą. „Air Baltic“ taip pat atnaujins skrydžius iš Rygos į Helsinkį, Miuncheną ir Berlyną.

Keleiviams primygtinai siūloma prieš keliaujant pasitikrinti kelionių reglamentus ir oro uostų apribojimus oficialiose interneto svetainėse arba vietinėse ambasadose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi