Verslas

2020.05.22 12:00

Naujuoju „Akropolis Group“ vadovu paskirtas Bedugnis

LRT.lt2020.05.22 12:00

Baltijos šalyse pirmaujančios prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovės „Akropolis Group“ UAB direktoriumi paskirtas teisininkas ir vienas iš įmonės valdybos narių – Vitalijus Bedugnis. Naujas pareigas jis pradėjo eiti nuo ketvirtadienio, nurodoma pranešime.

V. Bedugnis iki šio paskyrimo 4 metus dirbo „Akropolis Group“ valdybos nariu ir teisės departamento vadovu, taip pat prekybos ir pramogų centrą „Akropole“ Rygoje valdančios bendrovės valdybos nariu.

Anksčiau jis užėmė advokato pareigas tarptautinėje advokatų kontoroje „TGS Baltic“, taip pat advokatų profesinėje bendrijoje „Baltic Legal Solutions Lietuva“.

„Akropolis Group“ direktoriaus pareigas pastaruosius kelis mėnesius laikinai ėjo Mantas Kuncaitis, bendrovės „Vilniaus prekyba“ valdybos pirmininkas ir direktorius.

„Akropolis Group“ UAB yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Įmonė valdo prekybos centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir „Akropole“ Rygoje, Latvijoje.

„Akropolis Group“ UAB priklauso „Vilniaus prekybos“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.