Naujienų srautas

Verslas2020.05.21 15:04

„Iki“ valdytoja atleidžia 46 uždaromos Panevėžio kepyklos darbuotojus

BNS 2020.05.21 15:04

Vieno didžiausių Lietuvoje mažmeninės prekybos tinklo „Iki“ valdytoja „Palink“ atleidžia 46 kepyklos Panevėžyje darbuotojus. Iš viso joje dirba 49 žmonės.

„Iki“ komunikacijos vadovės Indrės Baltrušaitienės teigimu, kepyklą numatoma uždaryti, o konditerijos gamybą sutelkti kepyklose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei plėsti duonos ir bandelių kepimą parduotuvėse.

„Augant pirkėjų lūkesčiui įsigyti kuo šviežesnių produktų, buvo priimtas sprendimas perorientuoti konditerijos gamybą, koncentruojant ją trijose regioninėse kepyklose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir plečiant duonos ir bandelių kepimą parduotuvėse. Stiprinsime vietoje kepamų gaminių gamybą 26 parduotuvėse įrengtose mažose kepyklose, taip pat parduotuvėse įrengtose krosnyse“, – BNS teigė I. Baltrušaitienė.

Jos teigimu, apie planuojamą atleidimą įspėta Užimtumo tarnyba, o darbuotojams įteikti atleidimo lapeliai, tačiau kol kas neaišku, ar visi jie bus atleisti.

„Šiuo metu negalime pasakyti, kiek darbuotojų ir ar iš vis bus atleista, nes pokalbių su darbuotojais metu sieksime susitarti dėl jų darbo galimybių kitose mūsų kepyklose ar parduotuvėse“, – sakė I. Baltrušaitienė.

„Sodros“ duomenimis, „Palink“ iš viso dirba 6224 darbuotojai.

„Palink“ 2018 metais uždirbo 22,217 mln. eurų – 2,3 karto daugiau nei 2017-aisiais (9,866 mln. eurų), rodo Registrų centro duomenys, jos pajamos buvo 649,42 mln. eurų – 1 proc. daugiau (642,9 mln. eurų).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi