Verslas

2020.05.19 14:29

Koronavirusas patvirtintas ketvirtam „Rimi“ darbuotojui

dėl plintančio viruso uždaromas visas „Rimi“ Žirmūnuose padalinys, atnaujinta 15.46
LRT.lt2020.05.19 14:29

„Rimi“ gavo žinią iš dar vieno darbuotojo apie jam patvirtintą koronavirusą. Šis gamybos padalinio, esančio Žirmūnų rajone, Vilniuje, darbuotojas darbe nesilankė ir su kolegomis nebendravo nuo gegužės 10 d., nurodoma pranešime.

Tiek antradienį, tiek praėjusią savaitę teigiamus tyrimo rezultatus gavę darbuotojai jaučiasi gerai, su jais palaikomi kontaktai.

Anksčiau trečiam „Rimi“ gamybos padalinio Vilniuje, Žirmūnuose, darbuotojui gavus teigiamą koronaviruso testo rezultatą ir siekiant suteikti galimybę visiems šio padalinio darbuotojams išsitirti, iki pirmadienio, gegužės 25 d., stabdoma jo veikla.

„Rimi Lietuva“ šiuo metu ieško galimybių visiems šio gamybos padalinio darbuotojams COVID-19 testus atlikti kaip galima patogiau ir greičiau, bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru.

„Trečiasis mūsų darbuotojas, kuriam diagnozuotas koronavirusas, dirbo toje pačioje pamainoje, kaip ir pirmieji du, kuriems patvirtintas koronavirusas. Visi trys darbe nesilankė ir su kolegomis nebendravo nuo gegužės 8 d. Visi artimai su jais bendravę darbuotojai jau yra saviizoliacijoje. Vis tik, pasitvirtinus trečiajam atvejui, norime užtikrinti, kad visi mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs, todėl nedelsiant stabdome padalinio veiklą ir organizuojame darbuotojų testavimą“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Iš viso šiame „Rimi“ gamybos padalinyje dirba 126 darbuotojai. Iš jų saviizoliacijoje šiuo metu – 27 darbuotojai.

„Rimi Lietuva“ vadovas pabrėžė, kad gamybos padalinių darbuotojai nedirba ir neturi artimo kontakto su parduotuvės darbuotojais ar pirkėjais, taip pat, kad nėra duomenų, kad koronavirusas galėtų plisti ar būtų perduodamas per maistą. Be to, esą visi „Rimi Lietuva“ gamybos padalinių ir prekybos centrų darbuotojai dirba su vienkartinėmis pirštinėmis bei apsauginėmis kaukėmis, nuolat jas keičia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.