Naujienų srautas

Verslas2015.10.28 16:37

„Barclays“ naujuoju vadovu patvirtino J. J. Staley

ELTA 2015.10.28 16:37

Didžiosios Britanijos bankas „Barclays“ patvirtino buvusį „JP Morgan“ specialistą James Jes Staley naujuoju savo generaliniu direktoriumi, praneša BBC.

Šiuo metu J. Staley dirba Jungtinių Valstijų rizikos draudimo fonde „BlueMountain Capital Management“ ir naująsias pareigas pradės eiti nuo gruodžio 1 dienos.

Ankstesnysis generalinis banko direktorius Antony Jenkins buvo atleistas dar liepą, kilus konfliktui su valdybos nariais.

J. Staley paskyrimas vertinamas kaip atsakas į investuotojų kritiką, esą, bankas per mažai dėmesio skiria investicinei bankininkystei.

Iš viso per metus J. Staley bus mokama 8,2 mln. svarų per metus, įskaitant atlyginimą, pensijų įmokas, premijas ir akcijas (tuo atveju, jeigu jam bus mokama maksimali premija). Be to, jis gaus „Barclays“ akcijų už 1,93 mln. svarų mainais į „JP Morgan“ akcijas, kurias praras palikęs savo buvusį darbdavį.

J. Staley savo prisistatymo personalui laiške nurodė, kad didžiausią dėmesį skirs investicinei bankininkystei. Kaip ir ankstesnis banko generalinis direktorius Bob Diamondas, J. Staley Afriką vertina kaip svarbią rinką bankui. „Mūsų verslas Afrikoje suteikia mums puikių galimybių sparčiai augančiose ekonomikose“, – teigė jis savo laiške.

Kaip spalį rašė „The Financial Times“, rizikos draudimo fondo vadovas gali į „Barclays“ veiklą įnešti „dramatiškų pokyčių“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi