Verslas

2020.05.19 14:06

Festivalius turbūt teks pamiršti: Veryga paaiškino, kokie masiniai renginiai galėtų vykti vasarą

Vaida Kalinkaitė-Matuliauskienė, LRT.lt2020.05.19 14:06

Nors renginių organizatoriai nori priimti didelius renginių dalyvių skaičius, tikėtina, kad tam nebus pritarta, spaudos konferencijoje antradienį teigė operacijų vadovas Aurelijus Veryga. Anot jo, tūkstančius žmonių pritraukiantiems renginiams turbūt nebus leista vykti.

„Tai yra bet kokie renginiai, kur susiburia daugiau žmonių, – paklaustas, kokiems masiniams renginiams būtų leista vykti, teigė ministras. – Dėl skaičiaus yra pateikti patys įvairiausi siūlymai. Žinoma, renginių organizatoriai norėtų didelius dalyvių skaičius įsileisti. Mūsų manymu, tie skaičiai, švelniai tariant, turėtų būti šiek tiek mažesni, nei yra siūloma ir norima.“

Sveikatos apsaugos ministro tvirtinimu, sprendimas bus priimtas kolegialiai įvertinus situaciją.

„Kažkokių labai didelių, masinių renginių... vargu ar bus priimtas sprendimas, kad jie būtų sugrąžinti. Kalbame apie šimtus žmonių, bet ne apie tūkstančius“, – pridūrė A. Veryga.

Apie tai, kad masiniai renginiai galėtų vykti jau birželį, antradienį užsiminė ir ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Jo teigimu, tikimasi, kad tam trečiadienį pritars Vyriausybė ir renginių organizatoriams bus išplatinta detalesnė informacija, kokiomis dienomis ir kokie renginiai galėtų vykti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt