Naujienų srautas

Verslas2020.05.18 15:43

„Paysera LT“ pelnas praėjusiais metais išaugo 5 proc.

Elektroninių pinigų bendrovė „Paysera LT“ praėjusiais metais gavo 11,05 mln. eurų pajamų – tai 15 proc. daugiau nei prieš metus. Tuo metu audituotas bendrovės grynasis pelnas praėjusiais metais pasiekė 2,02 mln. eurų ir buvo 5 proc. didesnis nei 2018 metais.

Per „Paysera“ mokėjimų sistemą pernai atlikta 5,9 mlrd. eurų operacijų, arba 2,7 mln., skaičiuojant vienetais.
„Praėjusių metų finansiniai rezultatai buvo solidūs, o pagrindinis augimo faktorius buvo plėtra į kitas valstybes“, – teigia „Paysera LT“ generalinis direktorius Vytenis Morkūnas.

Kaip teigia bendrovė, šiemet įmonėms per karantiną ėmus kelti prekybą į internetą, išaugo poreikis „Paysera LT“ plėtojamiems mokėjimų internete surinkimo sprendimams.

„Karantino laikotarpiu vienos įmonės suaktyvino prekybą internete, kitos su prekyba internete susidūrė pirmą sykį. Todėl pastaruosius du mėnesius aktyviai dirbome, kad pirkėjai galėtų internetu atsiskaityti, o prekybininkai priimti šiuos mokėjimus. Per balandžio mėnesį įmokų surinkimo sprendimus aktyvavome daugiau nei 800 skirtingų elektroninių parduotuvių Lietuvoje ir užsienyje“, – teigia V. Morkūnas.

Praėjusį mėnesį „Paysera“ mokėjimų surinkimo sprendimai buvo integruoti tokioms įmonėms, kaip „Sanitex“, „Benu“ vaistinė, „Žemaitijos pienas“, „Moki veži“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi