Verslas

2020.05.17 13:32

Linkevičius teiks Vyriausybei siūlymą atkurti oro susisiekimą su Oslu

LRT RADIJAS, LRT.lt2020.05.17 13:32

Vyriausybės institucijos ieško išeičių, kaip padėti žmonėms sugrįžti į namus, kelionių organizatorei „Kidy Tour“, negavus transporto saugos administracijos leidimo vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Oslą, Dubliną, Londoną ir atgal. Pasak Lino Linkevičiaus, bendrovė, kuri parduoda bilietus, negavusi leidimo skrydžiams, elgiasi neatsakingai.

Vyriausybės institucijos ieško išeičių, kaip padėti žmonėms sugrįžti į namus, kelionių organizatorei „Kidy Tour“ negavus transporto saugos administracijos leidimo vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Oslą, Dubliną, Londoną ir atgal.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad trečiadienį pateiks Vyriausybei siūlymą atkurti oro susisiekimą su Oslu.

Pasak L. Linkevičiaus, bendrovė, kuri parduoda bilietus, negavusi leidimo skrydžiams, elgiasi neatsakingai. „Pamažu oro susisiekimas yra atstatomas. Tik labai iš lėto, labai atsakingai. Trečiadienį pateiksiu Vyriausybei siūlymą atkurti oro susisiekimą reguliarų su Oslu. Galbūt tai kažkiek palengvins tą situaciją“, – LRT RADIJUI sakė ministras.

Bilietus skristi su „Kidy Tour“ buvo nusipirkę per 800 žmonių. Bendrovė šeštadienį pranešė grąžinanti pinigus klientams už atšauktus skrydžius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt