Naujienų srautas

Verslas2020.05.16 18:43

„Kidy Tour“ skuba nuraminti: grąžins pinigus už skrydžius, kuriems nebuvo gavę leidimo

LRT.lt, BNS 2020.05.16 18:43

Lietuvos kelionių organizatorė „Kidy Tour“ negavo Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) leidimo vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Oslą, Dubliną, Londoną bei atgal, todėl sekmadienį 823 keleiviai negalėjo grįžti į Lietuvą. Įmonė pranešė, kad grąžins pinigus už bilietus.

„Kidy Tour“ su didžiuliu apgailestavimu praneša, jog dėl atsakingų institucijų nesusikalbėjimo ir biurokratizmo, negalime įvykdyti savo įsipareigojimo parvežti bilietus įsigijusius keleivius namo laiku. Įmonė negali prognozuoti, kiek užtruktų organizuoti skrydį kitomis datomis. Todėl, negaišdami itin brangaus klientų laiko šiuo metu, nedelsdami pradeda sumokėtų už bilietus pinigų grąžinimą, kad įstrigę keleiviai galėtų pasinaudoti jais tuojau pat“, – rašoma pranešime.

Nukentėjusių keleivių įmonė prašo užpildyti nurodytą formą dėl pinigų gražinimo: https://www.kidytour.lt/backhome .

LRT.lt primena, kad lLietuvos transporto saugos administracijai (LTSA) nesuteikus leidimo kelionių organizatorei „Kidy Tour“ vykdyti skrydžius iš Oslo ir Londono, 823 keleiviai negali sugrįžti į Lietuvą. Šimtai lietuvių jau buvo įsigiję bilietus, atsisakę ir nuomos sutarčių, ir darbų.

„Kidy Tour“ kompanijos „Avion Express“ lėktuvais skrydžius turėjo vykdyti gegužės 16-20 dienomis, tačiau LTSA įmonę informavo, kad dėl COVID-19 situacijos Dublino, Oslo ir Stanstedo oro uostuose nusprendė nesuteikti leidimo vykdyti skrydžius.

Sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Lina Bušinskaitė sakė, kad įmonės pirmiausia turėtų kreiptis leidimo, o tik jį gavus pardavinėti bilietus. Anot jos, SAM tik penktadienį, likus dienai iki skrydžių pradžios, gavo LTSA prašymą įvertinti epidemiologinę situaciją Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Norvegijoje ir pateikti savo nuomonę dėl keleivių skraidinimo iš šių šalių.

Lietuvoje oro erdvė keleiviniams skrydžiams ir keltams buvo uždaryta balandžio 4-ąją. Palaipsniui švelninant karantino sąlygas, Vokietijos oro bendrovei „Lifthansa“ nuo trečiadienio leista atlikti reguliarius skrydžius į Frankfurtą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi