Verslas

2015.10.27 09:45

Ambasadorė: Lietuva išliks stabilia britų partnere

BNS2015.10.27 09:45

Jungtinė Karalystė jau tapo ir ateityje išliks stabilia Lietuvos partnere gynybos, kibernetinio ir energetinio saugumo srityje, teigia Didžiosios Britanijos ambasadorė Lietuvoje Claire Lawrence (Kler Lorens). Anot jos, britai taip pat suinteresuoti plėsti prekybinius ir investicinius ryšius su Lietuva, rašo „Verslo žinios“.  

„Lietuvos ir Didžiosios Britanijos verslo kontaktai ir dabar yra pakankamai stiprūs, čia veikiančių britų kapitalo kompanijų skaičius kasmet auga, dabar jų yra daugiau kaip šimtas. Geros patirties Lietuvos rinkoje sukaupusios britų kompanijos skleidžia šias žinias kitoms bendrovėms ir tai padeda toliau skatinti investicijas. Sunku įvardyti sritį, kurioje britų verslininkai nebūtų suinteresuoti dirbti su Lietuva. Tarkime, inžinerija ir statybų sektorius. Galėtume pritaikyti britų patirtį projekte „Rail Baltica“, – interviu „Verslo žinioms“ sakė C.Lawrence.

Ambasadorės teigimu, britų investuotojai Lietuvą mato, kaip platesnio Baltijos ar viso Šiaurės regiono, Rytų Europos dalį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.