Verslas

2020.05.11 12:37

„Swedbank“ pradeda teikti iki 100 tūkst. eurų valstybės paskolas verslui

LRT.lt 2020.05.11 12:37

„Swedbank“, bendradarbiaudamas su „Invega“, pradeda teikti lengvatines valstybės paskolas šalies verslui, kuris susiduria su sunkumais dėl COVID-19 situacijos. Įmonės nuo pirmadienio, gegužės 11 d. gali kreiptis į banką dėl paskolų būtiniausioms paskolos gavėjo apyvartinėms lėšoms finansuoti, rašoma pranešime.

Šalies įmonės į „Swedbank“ gali kreiptis dėl finansavimo pagal „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ programą ir gauti finansavimą iki 100 tūkst. eurų.

Pasak A. Sagatausko, šias lėšas bus galima naudoti tokiems būtiniesiems mėnesio mokėjimams, kaip darbo užmokestis, patalpų nuoma, komunaliniams mokesčiams ar kitoms administracinėms sąnaudoms padengti. Maksimali šios paskolos trukmė sudaro 2 metus su galimybe ją pratęsti dar vieneriems metams.

Įmonės, kurios nori gauti finansavimą būtiniausioms paskolos gavėjo apyvartinėms lėšoms finansuoti, į banką kviečiamos kreiptis iki šių metų liepos 31 d. Daugiau informacijos apie lengvatines valstybės paskolas verslui galima rasti banko svetainėje.

„Swedbank“ dar šių metų kovo mėnesį su sunkumais susiduriantiems verslo klientams pasiūlė galimybę atidėti paskolų ir lizingo įmokų mokėjimą. Šiuo metu bankas yra atidėjęs paskolų verslui už daugiau kaip 240 mln. eurų.