Naujienų srautas

Verslas2020.05.11 12:03

Skrydžių į Rygą iš Vilniaus oro uosto startas atidedamas

Aida Murauskaitė, LRT.lt 2020.05.11 12:03

Trečiadienį Latvijos oro bendrovė planavo pradėti skrydžius tarp Rygos ir Vilniaus, tačiau šių planų teko atsisakyti. Latvijai pratęsus nepaprastąją padėtį iki birželio 9 dienos, atidedamas pirmasis skrydis tarp Latvijos ir Lietuvos sostinių. 

Kaip skelbia „Air Baltic“ savo interneto svetainėje, skrydžiai nevyks iki gegužės 17 dienos. Laukiama Latvijos Vyriausybės sprendimo.

Vilniaus oro uosto atstovas Marius Zelenius patvirtino, kad trečiadienio reiso į Rygą nebus.

Kaip LRT.lt paaiškino oro bendrovė, remdamasi Latvijos Vyriausybės gegužės 7 d. sprendimu, „Air Baltic“ nustojo pardavinėti bilietus į savo skrydžius iš Rygos iki birželio 9 d.

Bendrovė nusprendė atšaukti skrydžius laipsniškai – atšaukti visi 28 suplanuoti skrydžiai į ir iš Rygos nuo gegužės 13 iki gegužės 17 dienos, įskaitant skrydžius tarp Vilniaus ir Rygos. Kada skrydžiai bus atnaujinti, priklauso nuo būsimų Latvijos vyriausybės sprendimų.

„Oro bendrovė yra pasirengusi atnaujinti skrydžius, kai bus panaikinti kelionių ribojimai ir leidžiami tarptautiniai skrydžiai“, – atsakė „Air Baltic“.

Praėjusią savaitę Latvijos Vyriausybė paskelbė pratęsianti nepaprastąją padėtį. Tai susiję ir su kelionių ribojimais ir tarptautiniais pervežimais.

Kaip skelbia Tarptautinis Rygos oro uostas, tarptautiniai keleiviniai skrydžiai į Rygos oro uostą ir iš jo nebus vykdomi tol, kol nebus gauti Vyriausybės įsakymai, išskyrus specialius repatriacijos skrydžius, kuriems leidimą išduoda susisiekimo ministras.

Kaip skelbta anksčiau, Vilniaus oro uoste nuo gegužės 13 dienos turėjo būti tęsiami reguliarūs keleiviniai skrydžiai. Pirmieji du maršrutai iš Vilniaus oro uosto turėjo būti į Rygą ir Frankfurtą.

Į Frankfurtą skraidina „Lufthansa“. Kaip sakė M. Zelenius, aviakompanija patvirtino, kad šis skrydis trečiadienį vyksiąs. Kol kas „Lufthansa“ numačiusi skraidyti tarp Lietuvos ir Vokietijos triskart per savaitę – pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi