Verslas

2020.05.07 09:49

„TransUnion“ plečia savo padalinį Lietuvoje

Eleonora Budzinauskienė, ELTA2020.05.07 09:49

Įmonė „TransUnion“ plečia savo veiklą tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Kredito vertinimo, tapatybės ir rizikos valdymo, sprendimų priėmimo, analitikos ir kitas paslaugas ji teikia Afrikoje, Šiaurės ir Lotynų Amerikoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione bei Europoje. Kompanijos sukaupta patirtis tokiose srityse, kaip finansinės paslaugos, draudimas, sveikatos apsauga, mažmeninė prekyba, padeda pasauliniams verslams sėkmingai vykdyti savo veiklą, konkuruoti ir augti.

Augant inovatyvių technologinių sprendimų ir kokybiškų informacijos paslaugų poreikiui, Kaune planuojama didinti „TransUnion“ komandą. Per ateinančius trejus metus padalinys Kaune aktyviai didins jau esamus pajėgumus analitikos, IT, projektų valdymo, finansų ir klientų aptarnavimo departamentuose.

Pasak „TransUnion“ padalinio Kaune vadovo Jono Lukošiaus, Kaunas jau puikiai įrodė savo potencialą kaip IT kompetencijų centras Lietuvoje, siūlantis puikią infrastruktūrą bei išsilavinusį ir ambicingą talentą.

„Kvalifikuoti IT specialistai bei mieste esančios akademinės institucijos, tokios kaip KTU ar Kauno kolegija, buvo kertiniai aspektai svarstant potencialią padalinio plėtrą. Mūsų manymu, Kaunas yra Lietuvos technologijų centras, kuriame galime rasti mums reikiamų motyvuotų specialistų. Miestas taip pat suteikia visus dar neperpildytos rinkos privalumus bei turi daugybę neišnaudoto potencialo. „TransUnion“ Kaune mato itin daug galimybių samdant geriausius IT, analitikos, finansų ar kitų profilių darbuotojus“, – teigia J. Lukošius.

Generaliniam „Investuok Lietuvoje“ direktoriui Mantui Katinui „TransUnion“ plėtra Kaune yra puikus pavyzdys, kaip regioniniai centrai Lietuvoje geba atrasti savo pranašumus bei patenkinti išskirtinius, nišinių investuotojų poreikius ieškant geriausio talento.

„Nuo pat įsikūrimo Kaune, „TransUnion“ užtikrintai augino savo komandą ir tobulino kompetencijas. Visada smagu matyti, kaip greitai įmonės Lietuvoje viršija savo pradinius verslo tikslus ir įvertina vietos talento stiprybes ir sugebėjimus. Džiaugiamės, kad „TransUnion“ atranda galimybių plėsti veiklą Kaune ir reikšmingai prisideda prie miesto informacinių ir ryšio technologijų ekosistemos formavimo“, – tvirtina M. Katinas.

„TransUnion“ turi gan ambicingų planų Kaune – ne tik aktyviai prisidėti prie vietos IRT ekosistemos tobulinimo, bet ir siekti tikslo tapti kompanijos skaitmeninių operacijų kompetencijų centru.