Naujienų srautas

Verslas2020.05.05 11:06

„Air France“ lėktuvuose keleiviai privalės dėvėti veido kaukes

BNS 2020.05.05 11:06

Prancūzijos oro linijų bendrovė „Air France“ pirmadienį pranešė, kad nuo kitos savaitės keleiviai bendrovės lėktuvuose privalės dėvėti veido kaukes.

Gegužės 11 dieną Prancūzijoje bus sušvelnintas karantinas, tačiau vyriausybė nurodė, kad viešajame transporte žmonės privalės dėvėti kaukes.

„Vadovaudamasi Prancūzijos vyriausybės instrukcijomis, pagal kurias kaukės bus privalomos viešajame transporte, „Air France“ prašys savo klientų, kad nuo 2020 metų gegužės 11 dienos jie dėvėtų kaukes“, – sakoma bendrovės pranešime.

Pasak bendrovės, keleiviai turės patys pasirūpinti kaukėmis, pridurdami, kad apie šį reikalavimą keleiviams bus priminta prieš skrydžius, kad būtų užtikrinta, jog jie „turės vieną ar daugiau kaukių kelionės metu“.

Oro linijų bendrovė teigė, kad, jei bus įmanoma, sieks išlaikyti atstumą tarp keleivių, o atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu keleivių srautai nėra gausūs, tai padaryti bus lengviau.

„Tais atvejais, kai šitai bus neįmanoma, apsauga bus užtikrinta reikalavimu keleiviams ir įgulos nariams dėvėti kaukes“, – pridūrė „Air France“.

Oro kelionių pramonė susiduria su precedento neturinčia krize, nes dėl pandemijos sumenko kelionių paklausa visame pasaulyje, kurios atsigavimas gali užtrukti ne vienerius metus.

Siekdama užtikrinti oro milžinės išlikimą, Prancūzijos vyriausybė ketina suteikti „Air France“ 7 mlrd. eurų paramą.

Pagalbos paketą sudarys 4 mlrd. eurų vertės bankų paskolos, kurių 90 proc. garantuos valstybė, ir 3 mlrd. eurų tiesioginių valstybės paskolų, už kurias oro transporto bendrovė įsipareigojo padidinti savo pelningumą ir sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Europos Komisija pirmadienį patvirtino šią pagalbos priemonę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi