Verslas

2015.10.17 12:41

Smulkieji verslininkai Nidoje stoja į kovą

BNS2015.10.17 12:41

Smulkieji verslininkai Nidoje nesutinka nugriauti suvenyrų kioskelių bei prašo Neringos savivaldybės leisti prekybą čia dar vieną sezoną.

Kaip rašo „Lietuvos žinios“, savivaldybė 15 prekybinių kioskelių kurorto centre įpareigojo nugriauti iki spalio 30 dienos bei žada to reikalauti teismuose. Šioje vietoje ketinama statyti modernų keturių žvaigždučių viešbutį su SPA centru ir konferencijų salėmis – tai numatančią sutartį su bendrove „Marina Nida“ Neringos savivaldybė pasirašė 2006 metais.

„Po spalio 30 dienos kreipsimės į teismą ir jo prašysime leidimo pašalinti tuos namelius“, – dienraščiui sakė Neringos miesto savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Vyšniauskas.

Verslininkai tikina, kad čia prekiauja jau 25-eris metus ir prekyviečių netekimas jiems esą reikštų šeimos verslų bankrotą. Jie piktinasi, jog valdžia jiems nepasiūlė alternatyvių vietų verslui, tuo metu Neringos valdžia tikina, kad ateityje bus skelbiami vieši aukcionai naujoms prekybos suvenyrais vietoms išsinuomoti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.