Verslas

2020.04.28 11:15

Dėl pandemijos – beveik perpus mažiau keltų reisų tarp Estijos Paldiskio ir Suomijos Han-ko uostų

LRT.lt2020.04.28 11:15

Keltų operatorius DFDS imasi pokyčių Šiaurės Baltijos regione. Šis sprendimas priimtas atsižvelgiant į pakitusius klientų poreikius dėl COVID-19 viruso sukeltos pandemijos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Nusprendėme beveik perpus sumažinti reisų tarp Estijos uosto Paldiskio ir Suomijos uosto Hanko skaičių dėl sumažėjusios paklausos šiam maršrutui“, – teigia DFDS Estijos–Suomijos ir Estijos–Švedijos maršrutų direktorius Peeter Ojasaar.

Planuojama, kad nuo šiol minėtu maršrutu plaukęs keltas „Sailor“ bus pasitelktas vakarinėms kelionėms tarp Paldiskio Estijoje ir Švedijos uosto Kapelskaro.

Dėl kitokio Švedijos požiūrio į kovą su pandemija susidomėjimas šiuo maršrutu išlieka stabilus.

„Šiuo metu vienintelis su lietuviška vėliava maršrutu Paldiskis–Kapelskaras plaukiantis keltas yra „Optima Seaways“. Keltui „Sailor“ atplaukus į pagalbą, Estijos–Švedijos linijoje galėsime klientams pasiūlyti tokius išvykimo laikus, kurie geriausiai atitinka jų poreikius“, – įsitikinęs P. Ojasaar.

Pranešime primenama, kad balandžio pabaigoje DFDS pasirašė sutartį su Suomijos laivybos kompanija „Eckerö Line“ dėl DFDS taikomų transporto rezervavimo sąlygų jų pačių krovinių klientams „Eckerö Line“ maršrutu Muuga (Estija) – Vuosaari (Suomija). Šiuo žingsniu siekta sustiprinti krovinių transportavimo paslaugas tarp Estijos ir Suomijos, DFDS susitarė dėl krovinių pervežimo pagal poreikį DFDS klientams.

Aptariama sutartis leis per savaitę DFDS klientams pasiūlyti iš viso 30 kelionių tarp Estijos ir Suomijos, rašoma pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt