Verslas

2020.04.28 10:11

Dėl koronaviruso atidedamas „Burger King” restoranų atidarymas Baltijos šalyse

LRT.lt 2020.04.28 10:11

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad atideda pirmųjų Baltijos šalyse „Burger King“ restoranų atidarymą, kuris turėjo vykti Estijoje balandžio viduryje ir gegužės pradžioje, taip siekiant užtikrinti, kad restoranai pradėtų veikti tik tada, kai tai bus saugu darbuotojams ir klientams, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Bendrovė taip pat atideda „Burger King“ restoranų atidarymą Lietuvoje ir Latvijoje iki 2020 m. antrosios pusės.

Restoranų statybos ir pasirengimo darbai Estijoje vis dar vyksta, tačiau įmonių grupė nusprendė atidėti atidarymus iki tol, kol bus saugu dirbti ir leisti laisvalaikį viešose erdvėse, o šalyse baigsis ekstremali padėtis.

„Atsižvelgiant į dabartines aplinkybes, kai koronavirusas tarp mūsų vis dar yra ir plinta, atidėti mūsų restoranų atidarymą yra teisingas sprendimas“ – sako „Tallink Grupp“ mažmeninės prekybos vadovė Katre Kõvask.

„Tallink Grupp“ įsigijo pasaulinio greitojo maisto tinklo „Burger King“ franšizę Baltijos šalims 2019 m. rudenį.

Praėjusių metų pabaigoje grupė paskelbė, kad pirmieji „Burger King“ restoranai bus atidaryti šį pavasarį Talino prekybos centruose „Rocca al Mare” ir “Ülemiste”, o kovo mėnesį buvo paskelbta apie planus atidaryti restoranus istorinėje „Balti jaam“ traukinių stoties laukimo salėje ir prekybos centre „Lasnamäe Centrum“.

Grupė visus šiuos restoranus atdaryti planuoja dar 2020 m. pirmąjį pusmetį, jeigu nepaprastoji padėtis Estijoje pasibaigs laiku ir bus galima tai padaryti.

Pirmųjų „Burger King“ restoranų atidarymas Lietuvoje ir Latvijoje numatomas 2020 m. antroje pusėje. Tikslias restoranų atidarymo datas mėsainių gerbėjams „Tallink Grupp“ paskelbs, kai tik sprendimai bus priimti.