Naujienų srautas

Verslas2020.04.27 12:30

Šildymo sezonas oficialiai baigiamas ir Kaune

Birutė Mačienė, ELTA 2020.04.27 12:30

Kauno miesto savivaldybė paskelbė apie šildymo sezono pabaigą. 2019–2020 metų šildymo sezonas baigiamas pirmadienį Savivaldybės administracijos direktoriaus Viliaus Šiliausko įsakymu.

Centralizuotai tiekiama šiluma šį sezoną kauniečių būstus ir kitas patalpas šįsyk šildė keliomis dienomis ilgiau nei ankstesnio sezono metu, kai jis buvo baigtas 2019-ųjų balandžio 23 dieną.

Savivaldybės teigimu, esant poreikiui, gyventojai savo pastatus gali šildyti ir pasibaigus šildymo sezonui. Tam tereikia gyventojų daugumos balsais nuspręsti vėl įjungti šildymą pastate ir apie tai pranešti savo namo šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojui.

Savo ruožtu, sistemų prižiūrėtojas arba namą administruojanti įmonė (ar bendrijos pirmininkas) apie gyventojų sprendimą toliau šildytis turi informuoti šilumos tiekėją.

„Kauno energijos“ bendrovė primena, kad kompensacijos už šildymui suvartotą šilumą nuo oficialios šildymo sezono baigimo datos nėra skaičiuojamos. Jos skaičiuojamos tik už šilumą, sunaudotą karštam vandeniui ruošti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi