Verslas

2020.04.27 10:32

„Rimi.lt“ žengia į Kauną – atidaromi du prekių atsiėmimo punktai

LRT.lt2020.04.27 10:32

Nuo pirmadienio elektroninės parduotuvės „Rimi.lt“ paslaugomis galės naudotis ir Kauno miesto bei rajono gyventojai. Atsižvelgdama į didelį šių paslaugų poreikį, galimybę užsisakyti prekes internetu bei saugiai, be kontakto, jas atsiimti Kaune „Rimi Lietuva“ atveria anksčiau nei planuota, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bei pirkinių centre „Savas“ atidaromi prekių atsiėmimo punktai. „Rimi.lt“ toliau plečia e. parduotuvės galimybes bei ruošiasi plėtrai ir į kitus Lietuvos miestus.

„Tik paskelbę apie veiklą pradedančią e. parduotuvę, sulaukėme labai daug pirkėjų klausimų, kada naudotis jos paslaugomis galės ir kitų miestų gyventojai. Suprantame bei, remdamiesi vos daugiau nei mėnesį veikiančios e. parduotuvės rezultatais, matome, kaip šioje, visai šaliai sudėtingoje, situacijoje svarbu turėtų daugiau būdų apsipirkti“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

„Nuolat ieškome galimybių ir formų, kaip e. parduotuvės paslaugas galėtume suteikti kuo daugiau pirkėjų. Šiuo tikslu specialiai dabartinei situacijai adaptavome ir prekių atsiėmimo punktų sprendimus, kurie leidžia juos įrengti greičiau ir iš karto daugiau vietų nei planavome. Tuo pačiu dirbame, kad tiek kauniečiams, tiek kitų miestų gyventojams galėtume pasiūlyti ir kitus prekių atsiėmimo bei pristatymo būdus“, – teigia V. Lukoševičius.

Susimokėję už pirkinius per e. bankininkystę ar mokėjimo kortele pirkėjai pasirinkti, kuriame iš „Rimi.lt“ prekių atsiėmimo punktų norės atsiimti pirkinius. Gavus pranešimą el. paštu ar/ir sms žinute, kad prekės jau paruoštos, atvykus į jų atsiėmimo vietą bei čia įrengtame terminale suvedus užsakymo kodą, jį pirkėjui atneš ir be kontakto perduos parduotuvės personalas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt