Verslas

2015.10.15 23:09

Kaune atidarytas siuntų rūšiavimo terminalas

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2015.10.15 23:09

Kauno Laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) duris atvėrė naujas siuntų rūšiavimo terminalas. „DPD Lietuva“ į statybas ir įrangą investavo 6,5 milijono eurų. 

Terminale veikia moderniausias ir vienintelis Baltijos šalyse automatinis siuntų rūšiavimo konvejeris, galintis per parą išrūšiuoti apie 50 tūkst. siuntų.

„Investuodami į terminalą įsidiegėme moderniausias technologijas, bet tuo pačiu sukūrėme ir 80 darbo vietų. Čia susikerta Baltijos ir Skandinavijos siuntų keliai, todėl tai mums kleidžia geriausiai skirstyti tiek ateinančias, tiek išsiunčiamas siuntas. Terminalas taip pat tai leidžia suteikti kokybiškas palečių pristatymo ir kitas paslaugas, kurių reikalauja šiandieninė komercija ir verslo rinka“, – teigė „DPD Lietuvos“ generalinė direktorė Indrė Puišė.

Šiuo metu didžiausiame bendrovės terminale Vilniuje išrūšiuojama 4000 siuntų per valandą, o Kaune šis skaičius sieks 7000.

Kauno LEZ įvairių sričių verslininkai jau investavo per 350 milijonų eurų. Pasak LEZ vadovo, jame sukuriama apie pusė procento Lietuvos BVP.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.