Verslas

2015.02.12 21:36

Mikroautobusų bilietus Vilniuje siūloma pabranginti iki 3,5 Lt

Vilniuje veikiausiai brangs ne tik autobusų ir troleibusų, bet ir mikroautobusų bilietai. Sostinės taryba spręs, ar kainą padidinti iki 3,5 Lt.  

Vilniuje veikiausiai brangs ne tik autobusų ir troleibusų, bet ir mikroautobusų bilietai. Sostinės taryba spręs, ar kainą padidinti iki 3,5 Lt. 

Tokią žinią pranešė penktadienį DELFI konferencijoje viešėjęs Vilniaus savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktorius Gintas Bliuvas.

„Miesto tarybos sprendimo projekte siūloma 3,5 Lt kaina. Tačiau sprendimas dar nepriimtas. Visos kainos yra tik projektuojamos, dėl to spręs Vilniaus miesto savivaldybės taryba“, – sakė G. Bliuvas.

Ši žinia nemaloniai nustebino vienos didžiausių Vilniaus maršrutinių taksi firmų „Transrevis“ vadovą Vladą Dapkų.

„Pirmą kartą girdžiu. Manau, kad tai nieko gero neduos“, – DELFI sakė V. Dapkus.

Anot jo, keldama kainas Vilniaus savivaldybė galbūt mėgina išlaikyti keleivius savo viešajame transporte, važiavimas kuriuo taip pat netrukus brangs.

„Savivaldybės iniciatyva visą laiką šitas yra daroma“, – teigė V. Dapkus, pabrėždamas, jog „mikriukų“ įmonės kainų kelti neprašė.

Verslininko teigimu, vargiai tikėtina, kad pakėlus kainą iki 3,5 Lt įmonės gaus daugiau pajamų. Esą keleivių veikiausiai mažės, taigi verslas uždirbs maždaug tiek pat, jei ne mažiau.

„Keleivių srautai labai sumažėtų. Manau, kad kainos pakėlimas juos atbaidys“, – prognozavo „Transrevis“ vadovas.

Maršrutinių taksi bilietai Vilniuje jau dabar yra patys brangiausi Lietuvoje.