Verslas

2020.04.21 16:50

„Maximoje“ užfiksuotas vaizdas, kaip darbuotoja dezinfekuoja pirkinių krepšelius, pribloškė internautus

Socialiniame tinkle „Facebook“ sparčiai plinta vaizdo įrašas, filmuotas sostinės Žaliųjų ežerų g. esančioje „Maximoje“. Jame matyti, kaip darbuotoja netinkamai dezinfekuoja krepšelius, tiesiog papurkšdama porą kartų į patį krepšelių vidų ir nė kiek neskirdama dėmesio pirkinių krepšelių rankenoms.

Vaizdo įrašas sulaukė didžiulė pasipiktinimo, juo dalinasi daugybė žmonių. Jame aiškiai matyti, kaip darbuotoja tiesiog purkšteli dezinfekcinio skysčio į krešelio vidų, o kai kuriuos krepšelius net iš viso praleidžia ir krauna juos į bendrą krūvą.

Dėl užfiksuoto vaizdo komentaruose atsiliepė ir „Maximos“ atstovė spaudai Rima Aukštuolytė.

„Labai atsiprašome dėl šios situacijos. Dedame visas pastangas, kad darbuotojai būtų aprūpinti visomis įmanomomis prevencinėmis priemonėmis, rūpinamės tiek jų saugumu (kaukės, pirštinės, specialūs skydeliai, dezinfekciniai skysčiai ir pan.), tiek klientų (srautų reguliavimas, įleidžiame tik prisidengusius veidą atitinkamomis priemonėmis, iškabinti nemokami dezinfekciniai skysčiai, vienkartinės pirštinės ir pan.).

Parduotuvėje esantys paviršiai dezinfekuojami kelis kartus dažniau, o krepšeliai ir vežimėliai – po kiekvieno naudojimo. Dėl šios situacijos kalbėjome su parduotuvės kolektyvu ir nusprendėme, kad nuo šiol parduotuvės direktorė asmeniškai stebės dezinfekavimo procesus. Nuoširdžiai apgailestaujame ir užtikrinsime, kad tokie atvejai daugiau nepasikartotų“, – rašė ji komentare.

Ji taip pat teigė, kad įraše užfiksuotos darbuotojos neketinama atleisti, tiesiog planuoja sugriežtinti dezinfekcijos kontrolę.

„Suprantame, kad ji dezinfekavo netinkamai, todėl su ja buvo pakalbėta ir paaiškinta, kaip turi vykti procesas, kurį nuo šiol asmeniškai prižiūrės pati direktorė“, – rašė ji.

LRT.lt R. Aukštuolytė pateikė tokį patį komentarą ir pridūrė, kad dėl atvejo su šios parduotuvės kolektyvu jau įvyko pokalbis, buvo nuspręsta, kad nuo šiol šios parduotuvės direktorė asmeniškai stebės dezinfekavimo procesus.