Verslas

2020.04.20 14:00

Indrė Genytė-Pikčienė palieka Lietuvos laisvosios rinkos institutą

LRT.lt 2020.04.20 14:00

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyriausioji ekspertė Indrė Genytė-Pikčienė palieka LLRI. Apie tai ji pranešė savo „Facebook“ paskyroje.

Anot I. Genytė-Pikčienės, apie tokį sprendimą ji galvojo jau kurį laiką.

„Penktadienis buvo paskutinė mano darbo diena Lietuvos laisvosios rinkos institute. Mano sprendimas pokyčiams brendo jau kurį laiką ir atėjo metas padėkoti kolegoms už įdomią atkarpą, vertingas diskusijas ir proto mankštas. Linkiu LLRI ir kiekvienam kolegai sėkmės, įkvėpimo ir naujų laimėjimų“, – rašo ekspertė.

Ji pažymi, kad ir toliau tęs analitinę bei konsultacinę veiklą, o laisvą laiką skirs profesiniam tobulėjimui.

„Aš ir toliau tęsiu analitines konsultacijas, projektinę veiklą, laikysiu pirštą ant makroekonominio ir finansų rinkų pulso, karantino laikotarpiu išnaudosiu galimybę skirti laiko tobulėjimui ir profesiniam augimui, taip pat, mielai jungsiuosi prie vertingų kūrybinį ir strateginį potencialą aktyvuojančių iniciatyvų, kurių, panašu, netrūksta“, – „Facebook“ paskyroje rašo ji.

I. Genytė-Pikčienė darbti LLRI pradėjo 2019 m. rugsėjį. Anksčiau ji 12 metų dirbo DNB (vėliau – Luminor) banke, kur kurį laiką vadovavo makroekonomistų Baltijos šalims komandai, aktyviai dalyvavo viešojoje diskusijoje ekonomikos, politikos ir socialinėmis temomis.

Ji taip pat yra dirbusi tuometiniame „Vilniaus banke“, nekilnojamojo turto patarėjų „Resolution Advisers“ komandoje, buvo Lietuvos banko vyresnioji ekonomistė.