Verslas

2020.04.19 08:37

Nidoje bus griaunami neteisėtai stovintys prekybiniai nameliai

BNS2020.04.19 08:37

Neringos savivaldybė pranešė griausianti neteisėtai Nidoje stovinčius prekybinius namelius.

Šie greta Nidos skvero bei buvusio žuvininkystės ūkio pastato sienos stovintys nameliai, pasak savivaldybės, visuomet turėjo laikinojo statinio statusą, o pasibaigus tokio statinio naudojimo terminui, jis turi būti nugriautas.

„Daugiau nei prieš dešimtmetį pasibaigus Valstybinės žemės nuomos sutarties galiojimo terminui, šie prekybos kioskai stovi neteisėtai“, – teigia savivaldybė.

Pasak savivaldybės, 2015 metais į namelių savininkus kreiptasi prašant juos nugriauti arba pateikti dokumentus, įrodančius prekybinių namelių teisėtumą. Pakartotinai dėl to kreiptasi pernai.

„Dalis prekybinių namelių buvo pašalinta pačių savininkų iniciatyva. Jei likusieji nameliai nebus pašalinti, to kitą savaitę imsis įmonė, su kuria Neringos savivaldybės administracija pasirašė griovimo darbų sutartį. Už statinio nugriovimą ir teritorijos sutvarkymą šių objektų savininkams bus pateiktos sąskaitos“, – informuoja Neringos savivaldybė.

Taip pat gautas anoniminis skundas dėl namelių, stovinčių greta tako į centrinį Nidos paplūdimį. Savivaldybė dėl jų likvidavimo kreipėsi į Nacionalinę žemės tarnybą ir Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.