Verslas

2020.04.17 08:54

Verslas siūlo prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigti informacinį centrą

Sniegė Balčiūnaitė, BNS2020.04.17 08:54

Verslas lengviau tvarkytųsi su koronaviruso iššūkiais bei jo pasekmėmis, jei būtų užtikrintos operatyvesnės konsultacijos dėl Vyriausybės ir Seimo patvirtintų pagalbos verslui priemonių, sako Lietuvos verslo konfederacija (LVK).

LVK siūlo prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigti informacinį centrą, kur svarbius klausimus būtų galima susitvarkyti vienoje vietoje, nuotoliniu būdu.

„Jeigu „vieno langelio“ principu informacija dėl šiuo metu aktualiausių klausimų susijusių su koronavirusu – mokestinių, darbo santykių reguliavimo ir pan. taip pat būtų randama vienoje vietoje, sutaupytume nemažai laiko. Daugumai įmonių būtų galima priimti kur kas operatyvesnius sprendimus, o laiku sprendimus priimantis šalies verslas, galimai, nukentėtų mažiau“, – situaciją vertina LVK vadovas Valdas Sutkus.

Pasak jo, informacinio centro prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigimas ne tik gerokai palengvintų tinkamiausių sprendimų paiešką asmenims, kurie dėl koronaviruso krizės atsidūrė sunkioje padėtyje, tačiau tuo pačiu užtikrintų ir sklandesnį valstybinių institucijų darbą, nes jos pandemijos metu patiria didelę apkrovą bei nespėja suteikti operatyvios pagalbos tiems, kurie į jas kreipiasi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt