Verslas

2020.04.16 14:46

„Aprangos“ grupė planuoja atidaryti 16 parduotuvių

atnaujinta 15.25
Erika Alonderytė, BNS 2020.04.16 14:46

Vyriausybei trečiadienį daliai verslo sušvelninus apribojimus, didžiausia Baltijos šalių mažmeninės drabužių prekybos grupė „Apranga“ planuoja savaitgalį atidaryti 15 parduotuvių Vilniuje ir Kaune, o kitą antradienį – dar vieną Klaipėdoje.

„Planuojame šeštadienį atidaryti visas mūsų parduotuves, kurios yra Vilniuje Gedimino prospekte, Rotušės aikštėje, Kaune Laisvės alėjoje ir antradienį Klaipėdoje, Herkaus Manto gatvėje“, – BNS sakė grupės vadovas Rimantas Perveneckas.

Pasak jo, iki atidarymo planuojama dvi dienas skirti pasiruošimui, kad būtų užtikrintas žmonių saugumas.

„Daugiau nei mėnesį nedirbome, tai pasiruošime ir užtikrinsime visus reikalavimus, kuriuos kelia tiek Sveikatos apsaugos ministerija, tiek bendrai visus reikalavimus“, – teigė jis.

Pasak R. Pervenecko, uždarius grupės parduotuves, kiek išaugo pardavimai internetu, tačiau skaičiai, anot jo, nėra dideli. Tuo metu atidarius fizines parduotuves jis sako nesitikintis daug pirkėjų.

„Drabužių prekybos internetu skaičiai nėra reikšmingi, ir drabužiai nėra ta prekių grupė, kuri karantino ar pandemijos atveju yra pirmo būtinumo prekė. Žinoma, padidinome pardavimus internetu, bet tai nėra labai reikšmingi skaičiai“, – teigė „Aprangos“ grupės vadovas.

Anot jo, karantino metu įmonė darbuotojų neatleido, didžioji jų dalis buvo išleisti į prastovas. „Sodros“ duomenimis, dabar grupėje dirba beveik 840 žmonių, Lietuvoje ji turi 105 parduotuves.

Pasak R. Pervenecko, Latvijoje visos parduotuvės veikia, išskyrus savaitgaliais, o Estijoje didžioji dalis uždaryta, dirba tik trys parduotuvės Taline.

„Latvijoje apribota prekyba parduotuvių prekybos centruose tik šeštadienį sekmadienį, o Estijoje visos parduotuvės uždarytos, pas juos buvo galima tik centre dirbti, tai šiuo metu dirba trys parduotuvės Taline“, – sakė jis.

„Aprangos“ grupė Latvijoje valdo 50, o Estijoje – 28 parduotuves.