Verslas

2020.04.14 14:55

„Lidl“ ir „Rimi“ ilgina darbo laiką, kiti kol kas neplanuoja

atnaujinta 17.20
Erika Alonderytė, BNS2020.04.14 14:55

Prekybos tinklai „Lidl“ ir „Rimi“ skelbia ilginantys dėl karantino anksčiau sutrumpintą parduotuvių darbo laiką, tuo metu „Maxima“, „Iki“ ir „Norfa“ kol kas to neplanuoja.

„Rimi“ nuo antradienio ilgina dešimties parduotuvių darbo laiką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje, o dvi parduotuvėse Vilniuje tik sekmadieniais dirbs trumpiau.

„Kelis kartus pratęsus karantiną, pirkėjai jau prisitaikė prie jo sąlygų bei laikosi rekomendacijų prekybos centruose lankytis rečiau, taip pat rinktis laiką, kai parduotuvėse mažiau pirkėjų. Dalis jų į parduotuves mieliau užsuka anksti rytais arba vėliau vakarais, taip pat renkasi parduotuves arčiau namų, priemiesčiuose“, – pranešime sakė „Rimi Lietuvos“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

„Lidl“ nuo praėjusio ketvirtadienio taip pat pailgino darbo laiką – visos tinklo parduotuvės vėl dirba nuo 8 iki 22 valandos.

Pasak „Lidl“ vadovo Radostin Roussev-Peine (Rusevo-Peino), šiuo metu situacija normalizavosi, pirkėjų srautas papildomai kontroliuojamas, žmonės pageidauja turėti daugiau galimybių.

„Norfos“ atstovo spaudai Dariaus Ryliškio teigimu, per karantiną darbo laikas sutrumpėjo tik nedaugelyje parduotuvių, o daugelyje jis tik pakoreguotas – dirbti pradedama ir baigiama anksčiau, o šios tvarkos kol kas keisti neplanuojama, nes nesibaigė karantinas.

Pasak „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorės Ernestos Dapkienės, kol kas parduotuvės toliau dirba nuo 9 val. iki 20 val.

„Iki“ atstovai BNS taip pat teigė, jog kol kas darbo laiko ilginti neplanuojama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt