Verslas

2020.04.14 13:54

„Vilniaus prekyba“ šiemet dividendų mokėti neplanuoja

atnaujinta 15.22
BNS2020.04.14 13:54

Verslininko Nerijaus Numos (buvęs Numavičius) valdoma viena didžiausių Lietuvoje verslo grupių „Vilniaus prekyba“ šiemet dividendų nemokės, pranešė grupė. Pernai dividendai taip pat nebuvo mokami.

„Tikslų ilgalaikį krizės poveikį verslams nustatyti dar sunku. Tačiau jau dabar akivaizdu, kad nuo šios pandemijos nukentės visi, tad bendrovės akcininkai prisideda prie įmonių indėlio kovojant su pandemijos pasekmėmis“, – rašoma pranešime.

Grupė teigė BNS, kad galutinis akcininkų sprendimas bus priimtas vėliau, nors iš esmės jis jau priimtas.

„Vilniaus prekybai“ antradienį dividendus išmokėjo „Maxima grupė“ (86,6 mln. eurų), o sprendimai dėl „Akropolis Group“ bei „Euroapotheca“ dividendų bus priimti balandžio pabaigoje.

„Vilniaus prekybos“ direktorius Mantas Kuncaitis teigia, kad visos be išimties grupės įmonės patiria neigiamų viruso sukeltų pasekmių.

Pasak jo, atliepiant į besikeičiančius visuomenės poreikius, „Vilniaus prekybos“ prioritetas dabar yra elektroninis verslas.

„Vilniaus prekyba“ per antrines įmones valdo investicijas į mažmeninės prekybos ir vaistinių tinklus bei nekilnojamojo turto projektų vystymo ir nuomos paslaugų įmones Baltijos šalyse, Švedijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt