Naujienų srautas

Verslas2020.04.09 16:29

„Iki“ elektroninė prekyba veiks ir Klaipėdoje, planuoja plėstis į Panevėžį

LRT.lt 2020.04.09 16:29

Užsisakyti produktus iš prekybos tinklo „Iki“ asortimento per maisto pristatymo programėlę „LastMile“ jau gali ne tik Vilniaus ir Kauno miestų ir rajonų gyventojai: nuo balandžio pradžios paslauga prieinama ir Klaipėdoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

2019 m. nusprendus žengti į elektroninės prekybos rinką „Iki“ pasirinko bendradarbiavimą su maisto pristatymo į namus startuoliu „LastMile“. Lietuvoje besinaudojančių šia programėle skaičius, lyginant su praėjusiais metais, yra išaugęs beveik 5 kartus.

Siekiant užtikrinti pirkėjų ir kurjerių saugumą, užsakant prekes programėlėje galima pasirinkti, kad jos būtų paliktos už durų. Itin išaugus užsakymų skaičiui, buvo prailgintas pristatymo laikas – pirkėjai savo užsakymus gali gauti nuo 9.00 iki 22.00 val.

Dabar „LastMile“ kurjeriai maisto prekes pristato Klaipėdoje, Vilniaus mieste ir nuo miesto centro nutolusiuose Belmonto, Rasų, Pavilnio, Santariškių, Verkių, Naujosios Vilnios, Kirtimų, Užusienio, Grigiškių, Valakupių ir Trakų Vokės mikrorajonuose, Riešėje, Didžiojoje ir Mažojoje Riešėje. Taip pat Kauno mieste, nuo jo centro nutolusiuose Kleboniškio, Panemunės ir Palemono mikrorajonuose bei Kauno rajone – Akademijos seniūnijoje ir Noreikiškėse.

Šiais metais „Iki“ planuoja plėsti elektroninę prekybą ir į Šiaulius bei Panevėžį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi