Verslas

2020.04.08 11:24

Prieš Velykas „Lidl“ ir didžiosios „Iki“ parduotuvės dirbs ilgiau

atnaujinta 11.48
LRT.lt2020.04.08 11:24

Prieš Velykas prekybos centrai „Lidl“ ir didžiosios „Iki“ parduotuvės priėmė sprendimą dirbti ilgiau.

Dalis prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių prieš Velykas dirbs ilgiau

Balandžio 9 ir 10 d. bus pratęstas kai kurių „Iki“ parduotuvių darbo laikas, kuris yra laikinai sutrumpintas šalyje įvedus karantiną.

68 parduotuvių, kurios prieš šventes dirbs ilgiau, darbo laikas bus pratęstas iki 21.00 val. „Iki“ parduotuvė Minsko g. Vilniuje, sulaukiaunti didžiulių pirkėjų srautų, balandžio 9 ir 10 d. dirbs iki 22.00 val.

„Šiomis dienomis stebėsime situaciją ir pagal poreikį reguliuosime srautus, kad nesusidarytų parduotuvėse grūstys“, – sako Indrė Baltrušaitienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Informacija apie darbo laiką bus skelbiama informaciniuose plakatuose prie įėjimo į parduotuves. Taip pat prekybos tinklo interneto svetainėje ir Facebook paskyroje.

Po švenčių karantino laikotarpiu „Iki“ parduotuvės ir toliau dirbs sutrumpintu laiku – 8.00–20.00 val. Parduotuvių, kurios dirbdavo iki 19.00 val., darbo laikas nesikeis.

„Lidl“ ilgina parduotuvių darbo laiką: dirbs nuo 8 iki 22 valandos

Prekybos tinklas „Lidl“ nuo ketvirtadienio, balandžio 9 dienos, ilgina parduotuvių darbo laiką – visos 49 Lietuvoje veikiančios parduotuvės dirbs nuo 8 iki 22 valandos. Nuo karantino pradžios parduotuvių darbo laikas buvo sutrumpintas, tačiau „Lidl“ nusprendė grįžti prie įprasto darbo laiko.

„Ir toliau skatiname pirkėjus kruopščiai planuoti savo pirkinius ir nesilankyti parduotuvėse be reikalo“, – sako „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

Kaip ir anksčiau, senjorai nuo 9 iki 11 valandos kiekvieną dieną bus aptarnaujami be eilės.

Prekybos tinklas taip pat primena, kad pirmąją Velykų dieną, balandžio 12-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Toks sprendimas priimamas jau trečius metus iš eilės, kad visi parduotuvių darbuotojai galėtų šventes sutikti su savo šeimos nariais. Antrąją Velykų dieną, balandžio 13-ąją, „Lidl“ parduotuvės visoje šalyje dirbs nuo 8 iki 22 valandos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt