Naujienų srautas

Verslas2020.04.07 12:38

„Airbnb“ atsakui į koronavirusą užsitikrino 1 mlrd. dolerių investicijų

ELTA 2020.04.07 12:38

Būsto dalijimosi platforma „Airbnb“ užsitikrino 1 mlrd. dolerių (920 mln. eurų) naujų investicijų, su kuriomis sieks atsverti neigiamus naujojo koronaviruso pandemijos padarinius, pirmadienį paskelbė bendrovė.

Dvi investicijų bendrovės „Silver Lake“ ir „Sixth Street Partners“ investuos lėšų į „Airbnb“ skolos ir nuosavybės vertybinius popierius, pranešime teigė būsto dalijimosi bendrovė.

„Airbnb“ generalinis direktorius Brianas Chesky‘is teigė, kad palankiai vertina „neįtikėtiną partnerystę ir paramą“, ir patikino, jog lėšos padės bendrovei investuoti į savo būstų savininkų bendruomenę.

„Airbnb“ kovą paskyrė 250 mln. dolerių (230 mln. eurų), kad atsvertų būstų savininkų patiriamus nuostolius, kuriuos sukėlė su koronavirusu susiję rezervacijų atšaukimai.

Apie šias lėšas buvo paskelbta po to, kai įmonė pranešė, kad būstus rezervuojantiems svečiams bus grąžinami visi sumokėti pinigai ir nereikės mokėti rezervacijų atšaukimo mokesčių.

Nėra aišku, ar naujos investicijos paveiks „Airbnb“ planus šiemet pradėti viešai platinti savo akcijas.

JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad bendrovė 2019-ųjų pabaigoje pranešė apie atsirandančius sunkumais. „Bloomberg“ kovą skelbė, kad paskutinį praėjusių metų ketvirtį padvigubėjo „Airbnb“ nuostoliai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi