Naujienų srautas

Verslas2020.04.03 16:48

„Air Baltic“ iki spalio pabaigos atšauks beveik pusę reisų

BNS 2020.04.03 16:48

Latvijos aviakompanija „Air Baltic“, įprastai skraidinanti iš visų trijų Baltijos valstybių sostinių, pranešė dėl besitęsiančios ir sunkiai prognozuojamos COVID-19 pandemijos krizės atšauksianti beveik pusę skrydžių, planuotų laikotarpiu nuo balandžio 15-osios iki spalio 31 dienos.

Apie tai pranešusi bendrovės atstovės spaudai Alisa Briedė patikslino, kad maršrutų tinklas ir skrydžių tvarkaraštis šiuo metu tikslinamas ir bus paskelbtas.

Aviakompanija praneša, jog su savo klientais, kurie jau yra užsisakę bilietus į atšauktinus skrydžius, susisieks asmeniškai.

„Atnaujinti veiklą, susiformavus atitinkamoms sąlygoms, planuojame palaipsniui. Pradėsime nuo populiariausių maršrutų, ir tikimės kas savaitę siūlyti vis daugiau reisų“, – sakė ji.

„Air Baltic“ taip pat nusprendė atidėti anksčiau planuotus skrydžius naujomis kryptimis šiais metais.

Visus skrydžius iš Baltijos šalių nuo kovo 17-osios laikinai sustabdžiusi „Air Baltic“ pastarosiomis savaitėmis iš Rygos vykdė tik užsakomuosius repatriacijos reisus.

Praėjusio mėnesio pabaigoje „Air Baltic“ pranešė, jog yra priversta laikinai atleisti apie 700, arba bemaž 40 proc., darbuotojų.

Latvijos valstybė valdo 80,05 proc. „Air Baltic“ akcijų, o likusios akcijos priklauso Danijos investuotojo Larso Thueseno įmonei „Aircraft Leasing 1“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi