Naujienų srautas

Verslas2020.04.03 11:42

Dėl nepristatomų prekių – tūkstantinės baudos, blokuojamos svetainės

BNS 2020.04.03 11:42

Prekybos bendrovėms „Sakalo grupė“ ir „Techmada“ vartotojams nepristatant internetu užsakytų prekių, Vartotojų teisių apsaugos tarnyba vienai jų skyrė tūkstantinę baudą, o kitą nusprendė blokuoti.

Įspėjimo sulaukė ir feisbuke drabužiais prekiaujanti, bet jų vartotojams nepristatanti paskyra „Kelly Dress Shop“.

Tarnyba teigia sulaukusi beveik 100 vartotojų skundų, kurie „Sakalo grupės“ svetainėje todo.lt užsisakė prekių, dažniausiai telefonų, planšečių, tačiau nei prekių, nei pinigų negavo. Už tai bendrovei skirta 2,8 tūkst. eurų bauda.

Apie 40 vartotojų skundėsi dėl „Techmados“ parduotuvėje zidiniaikatilai.lt užsakytos, bet negautos šildymo ar oro kondicionavimo įrangos, o kelis šimtus ar net kelis tūkstančius eurų siekiančios sumos negrąžinamos.

„Techmada“ jau bausta ne kartą, praėjusių metų Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimu jai uždrausta sudaryti sutartis su vartotojais, tačiau bendrovė toliau tęsė prekybą.

Tarnyba kovą ragino bendrovę pašalinti pažeidimus, o tačiau jų nepašalinus, kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą dėl leidimo skubiai blokuoti prieigą prie internetinės parduotuvės, kol bus pašalinti pažeidimai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi