Verslas

2015.10.06 09:52

Premjeras tikisi, kad pavyks išlaisvinti areštuotą LJL laivą „Deltuva“

ELTA2015.10.06 09:52

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad pavyks išlaisvinti šiuo metu areštuotą vienintelį iš penkių sunkumuose skendinčios bendrovės „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL) laivų „Deltuva“.

Pasak vyriausybės vadovo, dėl „Deltuvos“ išpirkimo dirba Susisiekimo ministerija, Klaipėdos miesto apylinkės teismas yra uždraudęs laivui išplaukti iš Klaipėdos uosto – dėl LJL įsiskolinimų to prašė tiekėjai bei jūrininkai.

„Lietuvos jūrų laivininkystės“ vadovai kartu su Susisiekimo ministerija veda derybas ir bando tuos įsiskolinimus likviduoti. Ir panaikinus draudimą išplaukti, manau, tada ir šitas laivas galės išplaukti, taip pat lygiagrečiai jam ieškomas ir krovinys“, – interviu LRT radijui antradienio rytą sakė ministras pirmininkas.

ELTA primena, kad „Lietuvos geležinkeliai“ skolose skendinčiai Susisiekimo ministerijos valdomai LJL yra suteikę 3 mln. eurų paskolą, už kurią užstatytas laivas „Venta“, o SEB bankas įmonei atidėjo 15 mln. eurų siekiančius įsiskolinimus 9 mėnesiams.

Vasarą laivai buvo areštuoti užsienio uostuose.

Populiariausi

Lauko kavinė

Verslas

2020.09.18 10:36

Veryga: keičiama kaukių dėvėjimo tvarka restoranuose – laukti maisto su kauke nereikės kitų atlaisvinimų ar suvaržymų viešojo maitinimo įstaigoms neplanuoja; atnaujinta 12.36

Lietuvos–Baltarusijos pasienis

Verslas

2020.09.18 07:03

Pasienyje prie Medininkų – padidėjęs vilkikų srautas, Klaipėdos uosto veikloje pokyčių nėra Lenkija sako, kad siena su Baltarusija lieka atvira; atnaujinta 12.26

12