Verslas

2020.04.01 11:02

„Palink“ generaline direktore tapo Nijolė Kvietkauskaitė

atnaujinta 11.57
BNS 2020.04.01 11:02

Mažmeninės prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generaline direktore nuo trečiadienio dirba Nijolė Kvietkauskaitė, iki šiol įmonėje dirbusi komercijos ir rinkodaros direktore.

„Dirbame srityje, kuri itin sparčiai kinta ir reikalauja operatyvių sprendimų. Atsakomybė už įmonės valdymą yra svarus įvertinimas, ypač šiuo įtemptu laikotarpiu, kai dideliems iššūkiams ruoštis nebėra laiko, o juos įveikti reikia čia ir dabar“, – pranešime sako N. Kvietkauskaitė.

Prekybos tinklo valdymo direktorė Lina Muižienė tampa vykdomąja direktore, pranešė bendrovė.

N. Kvietkauskaitė pakeitė austrą Wernerį Maximilianą Neubauerį, kuris bendrovei vadovavo nuo pernai rugsėjo 1 dienos, kai pakeitė į pensiją išėjusį prancūzą Gerardą Rogą.

N. Kvietkauskaitė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį dirbdama tiek Lietuvos, tiek tarptautinio kapitalo įmonėse. Prie „Palink“ vadovų komandos ji prisijungė 2016 metais.

Iki šiol ji buvo atsakinga už tiekimo grandinės valdymą, rinkodarą, gamybą, kokybės vadybą, strateginių projektų valdymą ir įmonės plėtrą, taip pat taip pat koordinavo „Iki“ valdybos darbą ir atstovavo įmonei viešumoje.

L. Muižienė įmonėje dirba nuo 2014 metų.

Bendrovės valdyboje dirba N. Kvietkauskaitė, L. Muižienė ir finansų direktorius Saulius Stalnionis.

„Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, jos didžiausias akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkst. darbuotojų.

Tinklui priklauso 228 „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvės visoje Lietuvoje.