Naujienų srautas

Verslas2020.03.31 11:01

Lietuvos oro uostuose krovinių srautas kovą augo 8 proc.

Erika Alonderytė, BNS 2020.03.31 11:01

Dėl koronaviruso sukeltos krizės pasaulyje, o kartu ir Lietuvoje smarkiai sumažėjus keleivinių orlaivių skrydžių, lėktuvais gabenamų krovinių srautas šalies oro uostuose kovą išaugo.

Trijuose oro uostuose kovo 1-29 dienomis, palyginti su pernai kovu, aptarnautų krovinių apimtys padidėjo 8 proc. iki 1432 tonų.

Pasak Lietuvos oro uostų Komunikacijos projektų vadovės Linos Beišinės, tam įtakos turėjo išaugęs siuntų srautas bei į Lietuvą gabenamos medicinos priemonės.

Tačiau tokių skrydžių skaičius ir šiemet, ir pernai kovą išlieka panašus – Vilniaus oro uoste vidutiniškai siekė septynis per dieną, Kaune – šešis.

„Palangos oro uoste aptarnauti daugiau pavieniai krovinius gabenantys keleiviniai ar kariuomenės skrydžiai“, – BNS sakė L. Beišinė.

Pasak jos, antradienį Lietuvos oro uostuose leisis keturi keleiviniai lėktuvai. Vilniuje ryte nusileido lėktuvas iš Minsko su 26 keleiviais, po vidurdienio turėtų leistis lėktuvas iš Rosto Norvegijoje su maždaug 60 keleivių, vidurnaktį iš Londono atskris 220 keleivių.

Kaune vakare leisis orlaivis iš Tailando su 250 žmonių, o Palangoje keleivinių skrydžių nebus.

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį paskelbė, kad netrukus bus priimti sprendimai stabdyti skrydžius ir keltus Lietuvos piliečių grąžinimui. Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pirmadienį sakė, kad paskutinis specialus skrydis iš Londono bus balandžio 3 dieną. Anot jo, nuo balandžio vyks tik bendri Europos Sąjungos repatriaciniai skrydžiai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi