Verslas

2020.03.30 23:04

„GetJet Airlines“ apie atleidimą įspėjo 370 darbuotojų

BNS 2020.03.30 23:04

Orlaivių nuomos ir užsakomųjų paslaugų bendrovė „GetJet Airlines“ apie atleidimą įspėjo 370 darbuotojų, pirmadienį pranešė Užimtumo tarnyba.

Jos teigimu, tarp įspėtų apie atleidimą darbuotojų yra 14 technikų, aštuoni skrydžių koordinatoriai, septyni techninių įrašų priežiūros specialistai, šeši techninės priežiūros kontrolės koordinatoriai, penki įgulų koordinatoriai, penki auditoriai, keturi finansų kontrolieriai ir kiti.

Užimtumo tarnyba teigė informavusi bendrovę „GetJet Airlines“ apie teikiamas darbo rinkos paslaugas ir numatomą valstybės paramą prastovos laikotarpiu.

Skrydžių valdymo bendrovės „Oro navigacija“ duomenimis, pasaulio oro bendrovėms stabdant veiklą ir miestams uždarius oro uostus, Lietuvos oro erdvėje aptarnautų skrydžių skaičius praėjusią savaitę mažėjo apie 70 proc. iki 1305, o vien tranzitinių – 68 proc. iki 1040.

„Sodros“ duomenimis, vasarį „GetJet Airlines“ dirbo 392 darbuotojai.

Bendrovė teikia orlaivių nuomos ir užsakomųjų skrydžių paslaugas. Lietuvoje ji iki šiol vykdė didžiųjų kelionių organizatorių „Tez Tour“ ir „Novaturas“ užsakomuosius skrydžius.

Pagrindinė „Getjet Airlines“ akcininkė yra Estijos „Completec“.