Verslas

2020.03.27 09:42

Koronaviruso kamuojamoje Ukmergėje didžiausias darbdavys „Narbutas“ veiklos nestabdo

ELTA2020.03.27 09:42

Karantinas nesustabdė bendrovės „Narbutas International“ baldų gamyklos veiklos – vykdo ne tik Lietuvos, bet ir eksporto užsakymus. Administracija stengiasi maksimaliai užtikrinti darbuotojų saugumą ir vykdyti įsipareigojimus partneriams.

Atidžiai stebima situacija šalyje bei vertinami atsakingų institucijų pranešimai, esant reikalui bus priimti atitinkami sprendimai dėl veiklos tęstinumo.

„Esame didžiausias darbdavys Ukmergėje, darome viską, kad išlaikytumėm darbo vietas. Priemonės, kurių ėmėmės, užtikrino, kad gamykloje, kurioje dirba apie 800 šio rajono gyventojų, nėra užsikrėtusiųjų. Darome pusvalandžio pertraukas tarp pamainų patalpoms išvėdinti, sistemingai dezinfekuojame darbo vietas“, – sako bendrovės savininkas Petras Narbutas.

Jo teigimu, su darbuotojais sutarta, kad kiekvienas prieš vykdamas į darbą pasimatuoja kūno temperatūrą: „Tikiu žmonių sąmoningumu, susitarėme, kad esant temperatūrai į darbą neinama“.

Baldų gamintojas pripažįsta, kad per kelias pastarąsias savaites užsakymų sumažėjo, tačiau kol kas darbo netrūksta.

„Mūsų tiekėjai taip pat kol kas dirba ir medžiagas tiekia. Prieš išsiųsdami produkciją susisiekiame su kiekvienu užsakovu ir suderiname, ar jie galės priimti. Gamyba nesustos, kol galėsime užtikrinti žmonių saugumą, turėsime iš ko gaminti, o transportas galės išvežti produkciją“, – sako P. Narbutas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt