Verslas

2020.03.26 11:58

„Sodra“ tikslina informaciją: koronavirusas nustatytas dviem darbuotojams, uždaroma po skyrių Vilniuje ir Ukmergėje

klientams paslaugos neturėtų sutrikti, patikslinta 13.13
LRT.lt2020.03.26 11:58

Dėl trims darbuotojams nustatyto COVID-19 viruso uždaromi du „Sodros“ skyriai – Vilniaus teritorinis skyrius Laisvės prospekte ir Ukmergės skyrius. Vilniuje dirbo apie 500, Ukmergėje per 40 darbuotojų, pranešė „Sodra“. Tačiau apie 13.10 val. „Sodra“ patikslino,kad koronavirusas nustatytas 2 darbuotojams, o trečiasis dar tik tiriamas dėl ligos.

„Trys mūsų darbuotojai – du Vilniuje ir vienas Ukmergėje pranešė apie teigiamus COVID-19 testus, todėl uždarome pastatus, kuriuose šie specialistai dirbo, ir laikysimės visų reikalaujamų procedūrų.

Klientų tiesiogiai neaptarnaujame nuo pat karantino pradžios. Kadangi tokiai situacijai ruošėmės, esame pasirengę laikinai svarbiausias šių skyrių funkcijas perduoti kitiems padaliniams, kad užtikrintume veiklos tęstinumą.

Gyventojai neturėtų pajusti paslaugų sutrikimų – visos išmokos turėtų būti paskirtos ir išmokėtos laiku“, – sakė „Sodros“ direktorė Julita Varanauskienė, tačiau vėliau patikslino, kad „Sodroje“ nustatyti du atvejai – vienas Vilniaus teritoriniame skyriuje ir vienas Ukmergės skyriuje. Dar vienas atvejis Vilniuje yra tiriamas. „Sodra“ atsiprašė dėl netikslumo.

Šiuo metu visas „Sodros“ paslaugas ir konsultacijas gyventojai gali gauti internetu, prisijungę prie asmeninės paskyros gyventojui www.sodra.lt/gyventojui bei paskambinę telefonu 1883. Šiais kanalais galima pateikti prašymus, dokumentus, gauti asmeninę informaciją apie socialinį draudimą.

Karantino metu gyventojų skambučių srautas yra išaugęs, todėl „Sodra“ kantrybės ir supratingumo susidariusioje situacijoje.

Visą bendrą informaciją apie išmokų skyrimą ir mokėjimą, pensijų pristatymą ir kita rasite interneto svetainėje www.sodra.lt, o aktualiausią informaciją karantino laikotarpiu – specialioje skiltyje www.sodra.lt/lt/situacijos/svarbi-informacija-draudejams-gyventojams-covid-19.

LRT.lt primena, kad ketvirtadienio ryto duomenimis Lietuvoje nustatyta 290 koronaviruso infekcijos atvejų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt