Naujienų srautas

Verslas2020.03.25 11:15

Į Lietuvą parskrenda lėktuvai iš Londono, Alikantės, Oslo, Klaipėdoje laukiama keltų

BNS 2020.03.25 11:15

Trečiadienį į Lietuvą specialiaisiais reisais parskrenda iš Alikantės, Londono ir Švedijos grįžtantys lietuviai, Klaipėdoje ruošiamasi priimti keltus iš Švedijos ir Vokietijos.

Trečiadienio rytą Vilniuje leisis lėktuvas iš Alikantės, o prieš vidurnaktį – iš Londono. Į Kauno oro uostą apie 17 valandą suplanuotas skrydis iš Oslo, apie 18 valandą – iš Vaxjo Smaland oro uosto Švedijoje.

Į Klaipėdos jūrų uostą pagal įprastą tvarkaraštį 9 val. atvyksta „DFDS Seaways“ keltai iš Karlshamno Švedijoje, 18 val. – iš Kylio, Vokietijos.

Vidurdienį uostamiestį taip pat turėtų pasiekti „TT-Line“ keltas iš Treleborgo, Švedijos.

Savivaldybės, kurių teritorijoje yra valstybės sienos kirtimo vietos, nuo antradienio privalo izoliuoti iš užsienio grįžtančius gyventojus. Klaipėdoje šis terminas pavėlintas iki trečiadienio.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos įsakymu, visi iš užsienio grįžę asmenys privalomai 14 dienų bus izoliuojami savivaldybių patalpose. Taip pat numatyta, kad į savivaldybių parengtas patalpas turi būti gabenami ir lengva koronaviruso forma sergantys gyventojai.

Didmiesčių merai tvirtina, kad tai apsunkins kovą su COVID-19, bus eikvojami administraciniai ir gydytojų ištekliai, jų mažiau liks sunkiems ligoniams, o tai kainuos gyvybes.

Penktadienį planuojamas paskutinis skrydis iš Tenerifės į Vilnių

Penktadienį planuojamas paskutinis skrydis į Vilnių Ispanijos Tenerifės saloje įstrigusiems lietuviams, pranešė Susisiekimo ministerija.

Tai bus užsakomasis skrydis, jam privalu registruotis iš anksto.

„Visi pageidaujantieji turi užpildyti anketą iki kovo 25 dienos 18 valandos. Tie, kas anketą jau pildė, prašomi ją užpildyti pakartotinai dėl sugriežtintų Lietuvoje įvesto karantino sąlygų: visi iš užsienio grįžę asmenys privalomai 14 dienų bus izoliuojami savivaldybių patalpose, net jei ir neturės ligos simptomų“, – teigiama trečiadienį išplatintame Susisiekimo ministerijos pranešime.

Šį pervežimą organizuojančios kelių agentūra „Tez Tour“ teigimu, skrydis bus vykdomas tik užsiregistravus 150 ir daugiau keliautojų.

Anksčiau Susisiekimo ministerija organizavo du skrydžius iš Tenerifės. Šeštadienį iš šios Kanarų salos buvo galima parskristi specialiu reisu į Rygą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi