Verslas

2020.03.25 10:28

10 mln. klientų Europos Sąjungoje turinti „Revolut“ žengia į JAV rinką

LRT.lt2020.03.25 10:28

Nepaisydama pasaulinės koronaviruso pandemijos, finansinių technologijų (fintech) kompanija „Revolut“ tęsia šiemet numatytą plėtrą. Neseniai pusės milijardo JAV dolerių investiciją pritraukusi bendrovė pradeda veiklą JAV. Tai užtikrins galimybę atlikti nemokamas pinigų perlaidas tarp Lietuvos ir JAV, nepaisant kilusios krizės ir žmonių judėjimo suvaržymų.

Daugiau kaip 10 mln. vartotojų Europoje ir Jungtinėje Karalystėje turinti fintech bendrovė JAV vartotojams pristatė savo „Financial Super App“ programėlę bei debeto kortelę. Pernai apie plėtrą už Atlanto svarstyti ėmęs „Revolut“ sulaukė dešimčių tūkstančių JAV vartotojų dėmesio. Be to, dalis iš 2 tūkst. kompanijos darbuotojų jau šiandien dirba Niujorko ir San Francisko padaliniuose.

Pagrindinis nuo 2015 m. veikiančios kompanijos produktas – mobilioji programėlė, kuria galima tvarkyti visus svarbiausius finansinius klausimus. Parsisiuntę ją į „iOS“ ar „Android“ išmanųjį telefoną, JAV vartotojai galės per kelias minutes sukurti savo paskyrą, patvirtinti tapatybę ir naudotis visais jos privalumais.

Patvirtinti vartotojai gaus autentiškus paskyros duomenis, kuriuos galės naudoti mokėjimams atlikti bei atlyginimui gauti. Programėlė vartotojams leis atidžiai sekti savo pajamas ir išlaidas. Vartotojai gaus momentinius pranešimus apie atliktus mokėjimus, galės įvertinti kiek lėšų išleidžia restoranams, pirkiniams ir transportui. Programėlėje galima nustatyti ir atskirų kategorijų mėnesio biudžetą. Dėl tiesioginio depozito galimybės, atlyginimas „Revolut“ vartotojus pasieks iki dviejų dienų anksčiau.

Bendradarbiaudamas su „Metropolitan Commercial Bank“, „Revolut“ užtikrina, kad visi indėliai iki 250 tūkst. JAV dolerių bus apdrausti Federalinės indėlių draudimo kompanijos.

„Kai gyvenimo kaštai auga greičiau už atlyginimą, svarbu žinoti, kam išleidžiamos sąskaitą pasiekusios lėšos. Siekiame, kad žmonės turėtų įrankius savo pinigus valdyti patogiai ir tiksliai“, – sako Nikas Storonskis, „Revolut“ įkūrėjas ir vadovas.

Populiariausi