Verslas

2020.03.23 17:11

„Austrian Airlines“ pratęsė skrydžių sustabdymo laikotarpį

„Singapore Airlines“ atšaukė beveik visus skrydžius
ELTA2020.03.23 17:11

Austrijos oro linijos „Austrian Airlines“ pirmadienį paskelbė, kad pratęs reguliarių skrydžių sustabdymo laikotarpį iki balandžio 19 dienos, aviacijos pramonei toliau kovojant su koronaviruso pandemija.

„Nesušvelnėjus dėl koronaviruso įvestiems kelionių draudimams ir nepakilus oro kelionių paklausai, „Austrian Airlines“ nevykdys skrydžių iki balandžio 19 dienos“, – bendrovė teigė pranešime.

„Austrian Airlines“ teigė, kad, nepaisant reguliarių skrydžių nevykdymo, oro linijos toliau vykdys užsienio šalyse užstrigusių Austrijos piliečių repatrijavimo skrydžius – pirmadienį keli lėktuvai vyks į Meksiką, Kubą ir Dominikos Respubliką.

Bendrovė praėjusį pirmadienį buvo paskelbusi, kad reguliarių skrydžių nevykdys iki kovo 28 dienos.

„Austrian Airlines“ valdo Vokietijos aviacijos milžinė „Lufthansa“.

Praėjusią savaitę „Lufthansa“ pranešė, kad į padanges laikinai nebekils 700 iš 763 oro linijų orlaivių, dėl viruso sumažinus skrydžių pajėgumą.

Oro linijų pramonė visame pasaulyje susiduria su precedento neturinčia krize, kurią sukėlė koronaviruso pandemija. Pramonės asociacijos teigia, kad, siekiant išvengti bendrovių žlugimo, joms prireiks itin plataus masto finansinės pagalbos.

„Singapore Airlines“ atšaukia beveik visus skrydžius

Singapūros nacionalinės oro linijos „Singapore Airlines“ nutupdys beveik visus savo lėktuvus iki balandžio pabaigos dėl staigiai kritusių pajamų ir įvestų kelionių draudimų, pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai.

„Singapore Airlines“ pranešė „mažinsiančios pajėgumus 96 proc.“, po to, kai Singapūro valdžia sekmadienį uždraudė užsieniečiams atvykti į šalį dėl įvežtinių COVID-19 atvejų šuolio.

Iš 147 „Singapore Airlines“ priklausančių lėktuvų keleivius skraidins tik 9, o oro linijoms priklausanti pigių skrydžių bendrovė „Scoot“ nutupdys 47 iš 49 savo lėktuvus.

„Singapore Airlines“ teigimu, dėl „nežinomybės, kada griežta sienų kontrolė bus panaikinta“, neaišku, kada bus atnaujinta įprasta įmonės veikla.

2018 m. „Singapore Airlines“ išgarsėjo, nes pradėjo vykdyti ilgiausią komercinį skrydį be sustojimo pasaulyje – kelionė iš Singapūro į Niujorką trunka net 18 valandų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt