Naujienų srautas

Verslas2020.03.20 15:51

Dėl koronaviruso pandemijos Vokietijos restoranų tinklas „Vapiano“ skelbia nemokumą

ELTA 2020.03.20 15:51

Itališko maisto restoranų tinklas „Vapiano“, turintis restoranų visame pasaulyje, penktadienį paskelbė dėl katastrofiškų koronaviruso pandemijos padarinių prašysiantis įmonei iškelti bankroto bylą.

Vokietijos Kelno mieste būstinę įkūrusi bendrovė pažymėjo, kad dėl viruso plitimo apribojimo priemonių teko uždaryti beveik visus 230 tinklo restoranų. Nuo vėlyvo ketvirtadienio vakaro Vokietijoje neribotam laikui uždaryti visi 55 tinklo restoranai.

Pranešime, kuriame bendrovė paskelbė apie nemokumą, priduriama, kad tokio žingsnio imtasi „dėl drastiškai nukritusių pajamų“.

„Vapiano“ taip pat paskelbė „skubų kreipimąsi į (Vokietijos) vyriausybę nedelsiant įgyvendinti ekonominę pagalbą kovai su COVID-19 krize“, vildamasi, kad bendrovei pavyks išvengti bankroto per trijų savaičių laikotarpį, numatytą Vokietijos bankroto įstatymuose.

Nors pastarosiomis savaitėmis smarkiai smuko bendrovės pajamos, jai vis dar reikia susimokėti už restoranų nuomą ir reikia sumokėti darbuotojams atlyginimus, taip pat pasirūpinti kitomis veiklos išlaidomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi