Verslas

2020.03.19 15:48

Susisiekimo ministerija skelbia skrydžius į Varšuvą ir iš Londono

organizuojami papildomi skrydžiai iš Amsterdamo, Kopenhagos, atnaujinta 18.14
LRT.lt, ELTA 2020.03.19 15:48

Lietuviai, norintys grįžti į Lietuvą iš tolimųjų šalių, iki kovo 20 d. gali pasinaudoti „LOT“ avialinijų paslaugomis ir įsigyti šių avialinijų bilietus skrydžiams į Varšuvą, rašoma Susisiekimo ministerijos pranešime spaudai.

Susisiekimo ministerija nurodo, kad kelionių operatorius „Kidy Tour“ organizuoja užsakomąjį skrydį iš Varšuvos į Vilnių kovo 20 d. 22.00 val.

Bilieto kaina – 350 eurų asmeniui.

Atvykstantys į Varšuvą iki kovo 20 d. 20 val. iš kitų šalių, būtina registruotis Lietuvos Respublikos ambasadoje Varšuvoje, el. paštu: consul.pl@urm.lt.

Londone esantiems lietuviams šeštadienį planuojamas skrydis į Lietuvą

Londone įstrigusiems lietuviams šeštadienį, kovo 21 dieną, planuojamas užsakomasis skrydis į Vilnių.

Susisiekimo ministerija skelbia, kad skrydis vyks iš Londono Stanstedo oro uosto. Numatomas preliminarus laikas – 19.00 val. vietos laiku, atvykimas į Vilnių – 23.30 val. vietos laiku. Bilieto kaina asmeniui – 275 eurai.

Skrydį organizuoja kelionių operatorius „Kidy Tour“ aviakompanijos „Avion Express“ lėktuvais.

Norintieji skristi prašomi užpildyti anketą: https://www.kidytour.lt/skrydis-londonas-vilnius.

LRT.LT primena visiems iš užsienio grįžusiems žmonėms privalomas 14 dienų karantinas, už jo pažeidimą gresia teisinė atsakomybė.

Specialistai ragina grįžtant iš oro uosto nesinaudoti viešuoju transportu, grįžus gyventi atskirose patalpose, nesilankyti viešose vietose.

Organizuojamas papildomas skrydis iš Nyderlandų

Norintiems grįžti iš Nyderlandų lietuviams pirmadienį, kovo 23 dieną, organizuojamas papildomas mokamas užsakomasis skrydis iš Amsterdamo į Vilnių.

Susisiekimo ministerija skelbia, kad skrydis vyks 16.25 val. iš Amsterdamo oro uosto.

Papildomas skrydis iš Kopenhagos

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Kopenhagoje įstrigusiems lietuviams penktadienį, kovo 20 d., planuojamas užsakomasis skrydis į Kauną.

Skrydis iš Kopenhagos į Kauną vyks kovo 20 d. 19.15 val. vietos laiku, atvykimas į Kauną – 22.10 val. Lietuvos laiku. Bilieto kaina asmeniui – 299 Eur. Laisvų vietų skaičius – 38.

Skrydį organizuoja įmonė „DAT“. Norintieji skristi bilietus gali įsigyti svetainėje www.dat.dk