Verslas

2020.03.16 11:30

Dėl karantino „Tele2“ ir „Telia“ uždaro salonus, klientams paslaugas suteiks nuotoliniu būdu

LRT.lt2020.03.16 11:30

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ nuo kovo 16 dienos laikinai apriboja savo salonų veiklą aptarnaujant klientus gyvai ir pereina prie elektroninės prekybos, šeštadienį pranešė įmonė.

„Mūsų darbuotojų ir klientų sveikata yra aukščiausias prioritetas, todėl šiuo laikotarpiu savo paslaugas teiksime internetu. Raginame privačius ir verslo klientus planuotis savo pirkinius ir juos įsigyti internetu“, – teigė „Tele2“ generalinis direktorius Petras Masiulis.

Pasak jo, įmonės misija ir toliau išlieka tokia pati – užtikrinti sklandų ir kokybišką ryšį savo klientams.

Visos „Tele2“ paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu, o pristatymas – nemokamas, žada bendrovė.

Nuo kovo 16 dienos Lietuvoje įvedamas karantinas, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą.

Nuo kovo 16 iki 30 d. dėl visoje šalyje paskelbto karantino „Telia“ taip pat sustabdė salonų darbą ir visus klientus aptarnaus internetu ar telefonu. Dauguma bendrovės padalinių dirba nuotoliniu būdu, o inžinierių komandos diegiant naujas paslaugas ir šalinant gedimus laikosi ypatingo atsargumo reikalavimų, rašoma pranešime. Specialistai plečia tinklo pajėgumą dėl stipriai išaugusių skambučių ir duomenų srautų.

Informuojama kad nuo pirmadienio visi Lietuvoje veikiantys „Telia“ ir partnerių salonai yra uždaryti, o didžioji dauguma „Telia“ darbuotojų dirba iš namų. Visas įmonės paslaugas ir prekes klientai gali užsisakyti ir valdyti internetu, visos prekės žmonėms į namus pristatomos nemokamai.

Paslaugų monitoringo centras Šiauliuose, logistikos komandos ir duomenų centrų darbuotojai dirba įprastu režimu, tačiau laikosi papildomų asmens higienos ir saugumo reikalavimų.

Darbus diegiant paslaugas ir šalinant gedimus įprasta tvarka tęsia ir „Telia“ inžinierių bei IT specialistų komandos, tačiau jie privalo laikytis ypatingos saugos ir prieš užeidami pas klientus į namus ar biurus privalo įsitikinti, kad juose nėra sergančių žmonių. Visi inžinieriai yra aprūpinti rankų dezinfekcijos priemonėmis, kaukėmis ir vienkartinėmis pirštinėmis, teigiama pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.